امروز آخرین مهلت ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

بلاگ سان: ثبت نام مجدد در پذیرش دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای ناپیوسته داشگاه جامع علمی کاربردی امروز، 26 تیر ماه اختتام می یابد.

امروز آخرین مهلت ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، ثبت نام دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی مهرماه ۱۴۰۱ دانشگاه جامع علمی کاربردی برای حدود ۵ هزار کدرشته محل انجام می شود.
آن دسته از متقاضیانی که تابحال موفق به ثبت نام در دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی مهرماه ۱۴۰۱ دانشگاه جامع علمی کاربردی نشده اند، می توانند تا امروز ۲۶ تیر ماه جهت مطالعه دفترچه راهنما و ثبت نام در پذیرش به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org و یا سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس www.uast.ac.ir رجوع کنند.

متقاضیانی که قبلاً ثبت نام خویش را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده اند، در صورت تمایل تا امروز می توانند نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.
در این خصوص دانشگاه علمی کاربردی اعلام کرد؛ این دانشگاه بنا بر رسالت و مأموریت خود و همسو با سیاست های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص تقویت و توسعه دوره های مهارتی آموزش عالی مطابق با نیاز فعلی و آینده مشاغل، مبادرت به تدوین و تصویب بیشتر از ۴۷ عنوان برنامه درسی جدید در مقطع کاردانی برای پذیرش مهرماه ۱۴۰۱ کرده که اقبال عمومی داوطلبان در این پذیرش بخصوص در دوره های جدید حکایت از نگاه جامعه به لزوم مهارت آموزی و کسب دانش کاربردی است.
همینطور بیشتر از ۴۷ عنوان برنامه درسی جدید در مقطع کاردانی تصویب شده است که دانشجویان از مهر ماه جاری می توانند در این رشته ها پذیرش شوند.
منبع:

1401/04/27
13:48:11
0.0 / 5
371
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog