نتایج پذیرش بدون آزمون دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس

بلاگ سان: دانشگاه تربیت مدرس نتایج پذیرش دانشجویان استعداد درخشان در دوره های دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ این دانشگاه را اعلام نمود.

نتایج پذیرش بدون آزمون دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر این اساس، داوطلبان ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ این دانشگاه که برای پذیرش بدون آزمون (استعدادهای درخشان) دانشگاه تربیت مدرس اقدام نموده اند، الان می توانند نتایج درخواست خویش را در سایت دانشگاه تربیت مدرس به نشانی " https: //www.modares.ac.ir" مشاهده کنند.

دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد، پذیرش قطعی این افراد منوط به احراز شرایط از جمله: تشکیل دوره در رشته مربوط از راه آزمون نیمه متمرکز دوره های دکتری تخصصی در سال ۱۴۰۱ و تایید پذیرش نهایی داوطلب توسط سازمان سنجش آموزش کشور است. تایید صلاحیت عمومی داوطلب توسط مراجع ذی صلاح، احراز حد نصاب مدرک زبان انگلیسی معتبر با حداقل نمره قابل قبول و عرضه مدرک مذکور حداکثر تا پیش از برگزاری آزمون جامع از راه سامانه گلستان، از دیگر شرایط پذیرش اعلام شده است،.

همچنین، در صورتیکه داوطلبی موفق به احراز کلیه شرایط فوق نشود یا اصالت مدارک مربوط احراز نشود، در هر مرحله ای از ثبت نام و ادامه تحصیل، پذیرش داوطلب لغو خواهد شد و شرکت در کلاس های دوره هم هیچگونه حقی برای وی ایجاد نخواهد کرد.

بنابر اعلام این دانشگاه، اطلاعیه دانشگاه تربیت مدرس در مورد نحوه و زمان ثبت نام حضوری و غیرحضوری پذیرفته شدگان، بعد از اعلام نتایج پذیرش داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دوره های دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ توسط سازمان سنجش آموزش کشور در بخش آموزش وبگاه دانشگاه تربیت مدرس قرار خواهد گرفت.

همچنین، در رشته هایی که قبولی علمی اعلام نشده است هیچ یک از داوطلبان حد نصاب علمی الزم را برای پذیرش در این دانشگاه کسب نکرده اند.


منبع:

1401/05/01
11:22:40
0.0 / 5
379
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
sunblog