با امضای تفاهم نامه ای؛

رشته های علوم پزشکی در واحد امارات دانشگاه آزاد راه اندازی می شوند

به گزارش بلاگ سان با امضای تفاهمنامه ای بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات و بیمارستان ایرانی دبی، زمینه راه اندازی رشته های علوم پزشکی در این دانشگاه فراهم گردید.

رشته های علوم پزشکی در واحد امارات دانشگاه آزاد راه اندازی می شوند
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، تفاهم نامه همکاری آموزشی بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات و بیمارستان ایرانی دبی وابسته به جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران منعقد شد. با امضای این تفاهمنامه که به امضای رؤسای بیمارستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات رسید، زمینه راه اندازی رشته های علوم پزشکی مهیا شده است.
بر طبق این تفاهم نامه؛ مقرر شد با بهره گیری از ظرفیت های موجود و با به کارگیری سایر توانمندی های موجود در کشور امارات متحده عربی نسبت به تربیت دانشجو در رشته های علوم پزشکی برنامه ریزی و اقدام گردد تا در آینده نزدیک شاهد پذیرش دانشجو در این رشته ها باشیم.
بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات با بیشتر از ۳۰ سال حضور در کشور امارات و پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های غیر علوم پزشکی و بیمارستان ایرانی دبی با قریب به ۵۰ سال فعالیت درمانی، از پیشگامان حوزه آموزش و درمان در این کشور محسوب می شوند.
منبع:

1401/05/08
18:36:58
0.0 / 5
362
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه , رمان
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
sunblog