امروز آخرین فرصت انتخاب رشته آزمون دستیاری

به گزارش بلاگ سان زمان ویرایش وانتخاب رشته محل در چهل و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از راه مرکز سنجش آموزش پزشکی امروز دوشنبه ۱۰ مردادماه آخر می یابد.

امروز آخرین فرصت انتخاب رشته آزمون دستیاری
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد؛ پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته محل، ضمن اعلام اصلاحات جدید جهت افزایش ظرفیت و به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تابحال موفق به انتخاب رشته محل نشدند ترتیبی اتخاذ شده است که تا آخر وقت امروز دهم مرداد ماه بتوانند نسبت به انتخاب رشته محل اقدام نمایند.
بنابراین داوطلبان لازم است که در مهلت در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته محل و مندرجات این اطلاعیه، به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی رجوع و نسبت به ثبت انتخاب رشته محل اقدام نمایند.
همینطور آن دسته از داوطلبانی که قبلا ً نسبت به انتخاب رشته محل اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش رشته محل های انتخابی خویش را انجام دهند.
با عنایت به حذف رشته پزشکی اجتماعی دانشگاههای تبریز، مشهد و بوشهر آن دسته از داوطلبانی که این رشته محل را انتخاب کرده اند باید آن رشته محل را حذف نموده و در صورت تمایل رشته محل دیگری را جایگزین نمایند.
با عنایت به این که رشته جراحی مغز و اعصاب دانشگاه اراک از دو نفر ظرفیت به یک نفر کاهش پیدا کرده است و دو رشته رادیوانکولوژی و پزشکی هسته ای هم به صورت پذیرش در مناطق محروم داوطلب نمی پذیرند بنابراین داوطلبانی که رشته محل پذیرش در مناطق محروم را انتخاب کرده اند لازم است نسبت به حذف آن اقدام نمایند. در صورت عدم اصلاح، این انتخاب حذف خواهد شد.
رشته گوش و حلق و بینی با محل تعهد یزد (ابرکوه)در جدول محل تعهدات بومی مناطق محروم حذف گردیده است بنابراین داوطلبانی که این رشته را با این محل تعهد برگزیده اند هم لازم است نسبت به حذف آن اقدام نمایند. در صورت عدم اصلاح، انتخاب حذف خواهد شد.
منبع:

1401/05/11
12:19:43
0.0 / 5
237
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
sunblog