ستاری در جلسه شورای هدایت استعدادهای درخشان مطرح كرد

اجرای پروژه پشتیبانی از نخبگان در سایه مشکلات مالی

به گزارش بلاگ سان به گزارش بلاگ سان، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری اظهار داشت: باوجود مشکلات مالی که این سال ها با آن مواجه بودیم، اجرای پروژه پشتیبانی از نخبگان از طرح های مهم ما محسوب می شود.

اجرای پروژه پشتیبانی از نخبگان در سایه مشکلات مالی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر سورنا ستاری در جلسه شورای هدایت استعدادهای درخشان که پس از ظهر امروز در وزارت علوم برگزار شد، اضافه کرد: پیشنهاد پشتیبانی از استعدادهای درخشان برای نخستین بار از طرف دکتر زلفی گل، وزیر علوم ارائه شد.
وی با اشاره به امضای توافق نامه سه جانبه برای پشتیبانی از نخبگان، اظهار نمود: این توافق نامه اتفاق خوبی برای تقویت رشته ها خصوصا حوزه علوم پایه است، ضمن آنکه موارد تشویقی برای برگزیدگان المپیادهای علمی و همین طور نفرات برگزیده آزمون سراسری در نظر گرفته شده است.

ستاری اشاره کرد: ما در بنیاد ملی نخبگان و همین طور در معاونت علمی برای پشتیبانی از این افراد آمادگی داریم؛ گرچه مشکلات مالی همیشه در این سال ها وجود داشته و ما را اذیت کرده است.
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری تصریح کرد: با وجود مشکلات مالی، پروژه پشتیبانی از نخبگان جزو پروژه های بزرگ ماست و از آن حمایت خواهیم کرد.
ستاری ابراز امیدواری کرد که با همدلی موجود بین دستگاه های مربوط طرح پشتیبانی از نخبگان به خوبی اجرائی شود.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اعلان اینکه این خیلی مهمست که دولت نخبه پرور داشته باشیم، اضافه کرد: این که دولتی داشته باشیم که از نخبه حمایت کند، بسیار اهمیت دارد و امیدوار هستم این توافق نامه نتایج خوبی داشته باشد.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، در این نشست توافق نامه سه جانبه بنیاد ملی نخبگان، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در امتداد پشتیبانی از استعدادهای برتر تبادل شد.
منبع:

1401/05/21
15:21:37
0.0 / 5
406
تگهای خبر: پروژه , دستگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
sunblog