اعلام زمان و محل برگزاری جاماندگان از آزمون عملی علوم ورزشی دانشگاه فرهنگیان

بلاگ سان: بلاگ سان: سازمان سنجش برای داوطلبان جامانده از ثبت نام آزمون عملی رشته علوم ورزشی دانشگاه ها و آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان اطلاعیه ای صادر کرد.

اعلام زمان و محل برگزاری جاماندگان از آزمون عملی علوم ورزشی دانشگاه فرهنگیان
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، پیرو اطلاعیه سوم مرداد ماه جاری درباب اعلام زمان و محل برگزاری آزمون مجدد عملی بمنظور همکاری با داوطلبان جامانده از ثبت نام آزمون عملی رشته علوم ورزشی دانشگاه ها و آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان در کنکور ۱۴۰۱، مکان و زمان برگزاری این آزمون عملی اعلام گردید.
متقاضیان تحصیل در رشته تحصیلی علوم ورزشی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ می­ بایست با رعایت شرایط و ضوابط اعلام شده در اطلاعیه های قبلی که در ایام بیست و دوم تیرماه و سوم مرداد ماه سال جاری منتشر گردید و باتوجه به محل اقامت خود به محل برگزاری آزمون عملی مراجعه کنند.
زمان مراجعه متقاضیان بر طبق حرف اول نام خانوادگی مشخص شده است؛ بدین سبب ضروریست که در تاریخ و ساعت تعیین شده برای آزمون عملی به محل های برگزاری آزمون مراجعه کنند. عدم مراجعه برای آزمون عملی به منزله انصراف از پذیرش در این رشته است.
به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، متقاضیان برای آگاهی از شرایط شرکت در آزمون عملی تربیت بدنی به درگاه پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی مراجعه کنند.
منبع:

1401/05/23
23:20:28
0.0 / 5
375
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , شركت , فرهنگی
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog