معاون مشاركت های مردمی بهزیستی خراسان رضوی خبر داد؛

شروع ساخت ۹۹ واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی خراسان رضوی

به گزارش بلاگ سان، مشهد ـ معاون مشارکت های مردمی، مسکن و اشتغال بهزیستی خراسان رضوی اظهار داشت: برای 99 نفر از مددجویان، زمین و پروژه ی اجرائی تعریف و اعتبار لازم برای شروع ساخت مسکن آنها تخصیص یافته است.

شروع ساخت ۹۹ واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی خراسان رضوی

حمیده محدث در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار نمود: از ثبت نام شدگانی که در مسکن ملی ثبت نام کرده و واجد شرایط بودن آنها توسط مسکن و شهرسازی تأیید شده، هیچ مبلغی به عنوان سهم آورده ی اولیه دریافت نمی گردد.
معاون مشارکت های مردمی، مسکن و اشتغال بهزیستی خراسان رضوی از حذف قطعی سهم اولیه آورده ی مددجویان در طرح ملی مسکن آگاهی داد.
وی بیان کرد: بعد از انجام مقدمات فنی و اداری، ساختمان با نظارت مسکن و شهرسازی و عملیات پیمانکار شروع می شود و بانک تسهیلات دهنده، موظف است به تناسب پیشرفت کار، وام بانکی را آزادسازی کند.
محدث اظهار داشت: تا کنون ۶ هزار و ۹۴۰ نفر از مددجویان خراسان رضوی، واجد شرایط بودن شان به عنوان مددجوی بهزیستی، در سامانه مسکن ملی تأیید شده و از این تعداد ۱۹۸۶ نفر، به عنوان واجدین شرایط دریافت مسکن ملی تأیید نهایی شده اند.
معاون مشارکت های مردمی، مسکن و اشتغال بهزیستی خراسان رضوی از رد درخواست ۳ هزار و ۶۲۴ نفر از ثبت نام کنندگان توسط مسکن و شهرسازی به دلیلهای مختلف آگاهی داد و اظهار داشت: تلاش می نماییم چنانچه افراد رد درخواست شده، در اثر تناقض اطلاعات و یا داده های ناقص و سایر موارد غیر ضروری، حذف شده اند رفع اشکال بشود اما چنانکه افراد رد درخواست شده، برمبنای معیارهای مسکن و شهرسازی، دارای شرایط قانونی لازم جهت شرکت در مسکن ملی نباشند نمی توان اقدامی درباب آنها انجام داد.
وی تصریح کرد: برمبنای ارزیابی ما، حدود ۱۳ هزار نفر مددجوی واجد شرایط فاقد مسکن در استان داریم که در تلاش هستیم به سایر عزیزان واجد شرایط اطلاع رسانی نماییم تا ثبت نام کنند.
محدث اظهار داشت: آن دسته از مددجویانی که تأیید نهایی شده اند اما هنوز زمین یا پروژه ی اجرائی برایشان تعیین نشده، در هفته ها و ماه های آینده، تعریف پروژه می شود که البته این پروسه مربوط به مسکن و شهرسازی است و بهزیستی در آن مداخله ندارد اما بطور قطع می توانیم بگوییم که این افراد، مشمول دریافت مسکن ملی هستند اما ممکنست به جهت درخواست هایی که در مورد مکان پروژه، محل سکونت، شرایط خانوار و سایر موارد داده اند، تخصیص پروژه ی مناسب برایشان زمان بر باشد.


منبع:

1401/05/26
10:06:40
0.0 / 5
429
تگهای خبر: پروژه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
sunblog