سرپرست دانشگاه اعلام كرد

دانشگاه فرهنگیان در آستانه تحول شگرف در تالیف منابع درسی است

به گزارش بلاگ سان، سرپرست دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه برای تربیت یک معلم تراز باید منابع درسی مناسب و جامع وجود داشته باشد، اضافه کرد: این دانشگاه درحال تحولاتی بزرگی است که یکی از آنها، تحول در تالیف کتب درسی است.

دانشگاه فرهنگیان در آستانه تحول شگرف در تالیف منابع درسی است
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، در جهت همکاریهای آموزشی و پژوهشی میان دانشگاه فرهنگیان و پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و هم تمدید تفاهمنامه گذشته بین دو طرف؛ جلسه ای با حضور سرپرست دانشگاه و رئیس پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برگزار شد.
در این نشست، رضا مراد صحرایی سرپرست دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه مهم ترین و قدرتمندترین ابزار شکل دهی آینده معلم است، خاطرنشان کرد: اگر معلم را خوب تربیت نماییم آینده را خوب تربیت کرده ایم.
وی ادامه داد: اگر می خواهید آینده کشوری را تشخیص دهید، باید حالا آموزش و پرورش آنرا بررسی کنید و این نکته جایگاه مهم و رفیع آموزش و پرورش در آینده کشور را مشخص می کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، مراد صحرایی در ادامه به تاریخچه تربیت معلم و دانشگاه فرهنگیان پرداخت و اضافه کرد: تربیت معلم آینده و توانمندسازی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش دو وظیفه و رسالت مهم این دانشگاه است.
سرپرست دانشگاه فرهنگیان در ادامه با اشاره به اینکه برای تربیت یک معلم تراز باید منابع درسی مناسب و جامع وجود داشته باشد، برگزاری این جلسه را در جهت امضاء تفاهمنامه جدید در جهت همین مساله مهم برشمرد و اضافه کرد: این دانشگاه درحال تحولاتی بزرگی است که یکی از آنها، تحول در تالیف کتب درسی است.
منبع:

1401/05/30
12:19:17
0.0 / 5
395
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , فرهنگی
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
sunblog