تعداد داوطلبان آزمون های کاردانی ناپیوسته و کاردانی فنی

به گزارش بلاگ سان، معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری آزمون های ˮکاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی سال ۱۴۰۱ˮ و ˮکاردانی به کارشناسی ناپیوستهˮ در روز جمعه ۴ شهریور خبرداد.

تعداد داوطلبان آزمون های کاردانی ناپیوسته و کاردانی فنی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر حسن مروتی در رابطه با زمان انتشار کارت ورود به جلسه این آزمون ها اظهار داشت: برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون متقاضیان رشته های امتحانی با آزمون برای مشاهده و پرینت از روز سه شنبه اول شهریور ماه بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار می گیرد.
وی درارتباط با متقاضیان پذیرش بدون آزمون و صرفا بر مبنای سوابق تحصیلی اظهار نمود: برای متقاضیان در رشته های اعلام شده بدون آزمون، کارت شرکت در آزمون صادر نخواهد شد ولی این متقاضیان جهت مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نام و کدرشته محل های انتخابی خود از تاریخ اول تا چهارم شهریور ماه با رفتن به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. همینطور متقاضیانی که در زمان مقرر موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند نسبت به ثبت نام در رشته های صرفا بر مبنای سوابق تحصیلی و بدون آزمون از تاریخ اول تا چهارم شهریورماه اقدام نمایند.
معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور در مورد آزمون کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال ۱۴۰۱ اظهار داشت: ۶۲ هزار و ۴۴۹ داوطلب در این آزمون شرکت کرده اند که از این تعداد ۳۶ هزار و ۹۸۳ داوطلب مرد و ۲۵ هزار و ۴۶۶ داوطلب زن هستند. این آزمون در ۷۵ شهرستان و ۸۳ حوزه امتحانی در ۵ رشته برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش، مروتی اضافه کرد: ۱۱ هزار و ۱۵۳ داوطلب هم برای آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۱ ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۶۵۵۴ داوطلب مرد و ۴۵۹۹ داوطلب زن هستند که آزمون آنها در ۷۵ شهرستان و ۷۷ حوزه امتحانی و در ۶ رشته برگزار می گردد.



1401/05/31
20:56:38
0.0 / 5
359
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
sunblog