جزئیات ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

به گزارش بلاگ سان، مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، راهنمای پذیرفتـه شـدگان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون آزمون (استعدادهای درخشان) سـال ۱۴۰۱ این دانشگاه را منتشر نمود.

جزئیات ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر این اساس، نتـایج این دوره از راه سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش، پـذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بـه آدرس
"www.azmoon.org" قابل مشاهده می باشد.
پرونده کلیـه پذیرفتـه شدگان بـرای احراز صلاحیت های عمومی تحت بررسی است و نتیجه آن متعاقباً از سوی دفتر گزینش صلاحیت های عمـومی سازمان مرکزی دانشـگاه ازاد بـه اطـلاع محـل های دانشگاهی خواهد رسید.
بنا بر اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، سنوات تحصیل در دوره کارشناسـی ارشـد ناپیوسته بخصوص برای مشمولین ۳ سال است و بـه هیچ وجه قابل افزایش نیست.
با توجه به این که ثبت نام از پذیرفته شدگان به صورت مجازی صـورت مـی پـذیرد، کلیـه پذیرفته شدگان لازم است از ساعت ۱۰ بامداد فردا یکشـنبه ۲۰ شهریور ماه لغایت سه شنبه ۲۲ شهریور ماه سـال ۱۴۰۱ جهت ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس "edu.iau.ac.ir" رجوع نمایند.
مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نمود که عــدم مراجعــه پذیرفتــه شــدگان بــه ســامانه آموزشیار در بازه زمانی مقرر به منزله انصـراف از ثبت نام تلقی شده و هیچگونـه اعتراضـی پذیرفتـه نخواهد شد و کلیه پذیرفته شدگان لازم است مطـابق زمانبنـدی اعـلام شـده در سـایت واحـد دانشگاهی محل پذیرش با در دست داشتن مدارک ذیل به منظور تکمیل مراحل ثبـت نـام بـه واحـد دانشگاهی مربوطه رجوع نمایند.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام شامل اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشـگاه های معتبـر داخل و خارج کشور که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمـان و آموزش پزشکی باشد به انضمام ریز نمـرات دوره کارشناسی با قید معدل.
پذیرفته شدگانی که به دلایلی قـادر بـه عرضه اصل مـدرک کارشناسی (لیسانس ) خـود نیستند، باید اصل گـواهی تأییـد شده دال بـر فراغت از تحصیل را کـه توسـط دانشـگاه محـل تحصیل با قید معدل صادر شده باشد، بـه همـراه ریز نمرات تأیید شده عرضه نمایند.
از دیگر مدارک مورد نیاز جهت ثبت تصویر کلیه صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی(پشت و رو)، شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ (برای آقایان مشـمول ۱۲ قطعه )، مدرکی که وضـعیت خـدمت وظیفـه عمـومی آقایان را مشخص نماید، تکمیل کلیه فرم هـای ثبـت نـام و فـرم هـای در ارتباط با تعهدات و سایر فـرم هـای کـه در سـامانه آموزشیار قرار گرفته است.
دانشگاه ازاد اسلامی در مورد شهریه های دریافتی متقاضیان هم اعلام نمود: هزینه خدمات آموزشـی و حـق بیمـه دانشـجویی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ شامل شهریه پذیرفته شدگان از دو بخـش شـهریه پایه (ثابت) و متغیر است که در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می شود.
عـلاوه بر دو مورد مذکور، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه بایـد مبلغی را بابت هزینه خدمات آموزشی و مبلغی را هم بعنوان حق بیمه حوادث در سامانه آموزشیار پرداخت نمایند.
با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خـارجی وزارت کشور، مجوز ثبت نام اتباع خارجی مقـیم، متعاقب انجـام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا پیش از آن پذیرش این افراد به صورت موقت خواهد بود.
منبع:

1401/06/20
10:03:26
0.0 / 5
396
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دانشگاه , رمان
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
sunblog