شروع ثبت نام پذیرفته شدگان دکترای تخصصی وزارت بهداشت

به گزارش بلاگ سان، با بیان اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های دکترای تخصصی و دکترای پژوهشی، رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال تحصیلی 1402-1401 ثبت نام از پذیرفته شدگان از امروز شروع می شود.

شروع ثبت نام پذیرفته شدگان دکترای تخصصی وزارت بهداشت
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، تمامی پذیرفته شدگان لازم است جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام از امروز دوشنبه ۲۸ شهریور ماه به سایت اینترنتی دانشگاه محل پذیرش مراجعه کنند.
بر اساس اعلام مرکز سنجش پزشکی، عدم ثبت نام هر یک از پذیرفته شدگان در زمان مقرر، که از طرف دانشگاه محل پذیرش تعیین می شود به منزله انصراف بوده و هیچگونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد شد. اعلام اسامی پذیرفته شدگان فقط بر طبق گزینش علمی بوده و انجام سایر مراحل پذیرش توسط دانشگاه مربوطه به انجام می رسد.
آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی «پژوهشی/ فناوری محور» رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی در ایام ۲ و ۳ تیرماه ۱۴۰۱ انجام شد.
۱۴ هزار و ۱۴۹ نفر در این آزمون ثبت نام کردند که ۷۳ درصد از شرکت کنندگان در قالب ۷۲ رشته از رشته های علوم پایه پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی در آزمون حاضر بودند.

منبع:

1401/06/29
12:02:33
0.0 / 5
345
تگهای خبر: اینترنت , دانشگاه , سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
sunblog