زمان و نحوه برگزاری هفتمین دوره آزمون الکترونیکی کارشناسی ارشد آموزش پزشکی مجازی

به گزارش بلاگ سان، راهنمای برگزاری هفتمین دوره آزمون الکترونیکی کارشناسی ارشد آموزش پزشکی مجازی از جانب دانشگاه علوم پزشکی هوشمند اعلام گردید.

زمان و نحوه برگزاری هفتمین دوره آزمون الکترونیکی کارشناسی ارشد آموزش پزشکی مجازی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دانشگاه علوم پزشکی هوشمند اعلام نمود که آزمون های الکترونیکی کارشناسی ارشد آموزش پزشکی مجازی سطوح اول، دوم و سوم دوره مذکور از تاریخ ۱۷ تا۲۱ مهرماه سالجاری مطابق برنامه زمان بندی برای فراگیران دوره کارشناسی ارشد آموزش پزشکی برگزار می شود.
در جهت کاهش موارد تلاقی آزمون فراگیران در یک روز نسبت به افزایش روزهای برگزاری آزمون مبادرت به عمل آمده است.
پیش از شروع آزمون:
دانشجویان جهت استفاده از برنامه آزمون آنلاین، صرفا از آخرین ورژن مرورگرهای فایرفاکس یا کروم استفاده نمایند.
همینطور دانشجویان لازم است جهت استفاده از برنامه آزمون آنلاین، صرفاً از کامپیوتر شخصی (PC )یا لپ تاپ استفاده نمایند.
استفاده از سایر ابزارها همچون تلفن های هوشمند یا تبلت امکان دارد دانشجو را گرفتار مشکل نماید.
همینطور لازم است دانشجویان از داشتن اینترنت مناسب اطمینان حاصل کنند. در این خصوص پیشنهاد می شود دو روش ارتباط اینترنتی پیشبینی کنند تا در صورت قطع یکی در طول امتحان بتوانند از دیگری استفاده نمایند.
شرکت کنندگان در آزمون برای داشتن سرعت بیشتر و استفاده راحتتر صرفا صفحه در ارتباط با آزمون آنلاین را استفاده نمایند و سایر صفحات و نرم افزارها را ببندند. همینطور باید اتصال اینترنت را بررسی نموده و از درستی عملکرد مرورگرها مطمئن شوند.
مسئولیت تدارک و اتصال به اینترنت در روز و ساعت آزمون به عهده خود دانشجو می باشد و آزمون بر مبنای زمانبندی اعلام شده برگزار می گردد.
آزمون چهارگزینه ای می باشد و تا ۱۰ درصد سوالات قابلیت برگشت به عقب خواهد داشت و دانشجو ملزم است با فرارسیدن زمان آزمون، وارد سامانه شود. عدم ورود به منزله غیبت دانشجو به حساب می آید.
همینطور حداکثر تا ۱۰ دقیقه پس از شروع آزمون امکان ورود به سامانه وجود خواهد داشت.
زمان اتمام آزمون برای همه داوطلبان یکسان بوده و تاخیر در ورود به آزمون، باعث از دست دادن بخشی از زمان آزمون خواهد شد.
روشهای دسترسی به سامانه آزمون آنلاین
دانشجو با رفتن به وبسایت آزمون دانشگاه علوم پزشکی هو شمند به آدرس https: //exam.vums.ac.ir/ میتواند سیستم برگزاری آزمون دانشگاه را ملاحظه نماید.
نام کاربری و رمز عبور فرد به سامانه آزمون، هر دو کدملی داوطلب می باشد.
دانشجو می تواند با در نظر گرفتن مواردی همچون "حداقل ۸ کارکتر"، "ترکیبی از حروف و عدد"، "استفاده از حروف بزرگ و کوچک" و "فقط حروف انگلیسی"نسبت به شخصی سازی رمز اقدام نماید.
زمان اتمام آزمون برای همه دانشجویان یکسان بوده و تاخیر در ورود به آزمون، باعث از دست دادن بخشی از زمان آزمون خواهد شد.
دانشجو می بایست ۲۴ ساعت پیش از آزمون، با ورود به پنل کاربری خود در سامانه آزمون، از روز و ساعت دقیق آزمون خود، اطمینان یابد.
در صورت تمایل به پایان آزمون پیش از زمان مقرر و اطمینان از ثبت پاسخ سوالات حتما کلید اتمام آزمون در پایین صفحه را کلیک نماید.
در غیراینصورت، با اتمام زمان آزمون سامانه خودکار بسته شده و جواب های داوطلب به طور خودکار ذخیره می شود. تذکر بسیار مهم این که عملکرد دانشجو به صورت آنلاین در سرور مرکزی ذخیره می شود و در صورتیکه صفحه آزمون به هر علتی بسته شود، دانشجو می تواند باردیگر با نام کاربری بدون هیچ استرسی وارد شده و آزمون را ادامه دهد. چونکه انتخابهای انتخاب شده قبلی ذخیره می شوند و از بین نمی روند.
موارد تخلف
قراردادن نام کاربری و کلمه عبور خود در اختیار دیگران، گرفتن عکس از صفحات آزمون و انتشار سؤالات آزمون بخصوص در فضای مجازی، ارسال سؤالات به دیگران و یا دریافت آن، گذراندن آزمون به جای دیگران و یا هر نوع ارتباط با کسانی که مبادرت به این تخلف نمایند، همچون موارد تخلف در هفتمین دوره آزمون الکترونیکی کارشناسی ارشد آموزش پزشکی مجازی اعلام شده است.
1401/07/15
15:01:59
0.0 / 5
330
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
sunblog