امکان جذب مشمولین برای تحصیل در مراکز بین المللی دانشگاه پیام نور

به گزارش بلاگ سان، رئیس مرکز امور بین الملل دانشگاه پیام نور از فراهم شدن امکان جذب مشمولین برای تحصیل در مراکز بین الملل دانشگاه پیام نور اطلاع داد.

امکان جذب مشمولین برای تحصیل در مراکز بین المللی دانشگاه پیام نور
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر مجتبی سلطانی احمدی هدف از اجرای این طرح را توسعه کمی و کیفی این مرکز عنوان نمود و عنوان کرد: با پیگیری های صورت گرفته در سازمان نظام وظیفه ناجا امکان دریافت معافیت و ثبت نام مشمولین در مراکز بین الملل دانشگاه پیام نور فراهم گردید.
دکتر سلطان احمدی اظهار داشت: مشمولین متقاضی تحصیل در مراکز بین المللی دانشگاه پیام نور می بایست بعد از تکمیل فرم های ثبت نام و تهیه مدارک لازم از راه مراکز تابعه، برای دریافت معرفی نامه از اداره آموزش به مرکز بین الملل دانشگاه واقع در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور رجوع کنند.
وی با عنوان این که متقاضیان باید معرفی نامه را به مراکز پلیس+۱۰ تحویل داده و درخواست معافیت تحصیلی خویش را ثبت کنند، عنوان کرد: مرکز امور بین الملل بعد از رؤیت درخواست متقاضی در سامانه سخا سازمان نظام وظیفه، درخواست صدور معافیت متقاضی را در سامانه ثبت می کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر سلطان احمدی در انتها تصریح کرد: سازمان نظام وظیفه هم بعد از بررسی مدارک متقاضی در صورت نداشتن منع قانونی، مبادرت به صدور معافیت تحصیلی متقاضی خواهد نمود که معمولا این فرایند حدود دو تا سه روز به طول می انجامد.
منبع:

1401/07/29
14:12:15
0.0 / 5
326
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
sunblog