در قطعنامه ایثارگران مقابل سفارت آلمان مطرح شد؛

زن را مظهر جلال و جمال الهی می دانیم

بلاگ سان: قطعنامه اجتماع بزرگ ایثارگران مقابل بانیان آشوب و عملیات تروریستی حرم شاهچراغ که در هفت بند تنظیم شده بود؛ مقابل سفارت آلمان و مقابل سیاست های خصمانه دولت این کشور قرائت شد.

زن را مظهر جلال و جمال الهی می دانیم
به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، جانبازان شیمیایی، نخاعی، ویلچری- کانادین، قطع عضو و لطمه دیدگی های خاص به همراه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در اعتراض به عملکرد و رفتارهای مغرضانه دولت آلمان در حوادث اخیر ساعت ۱۰ بامداد امروز مقابل سفارت آلمان در تهران تجمع کردند.

در این تجمع که اجتماع بزرگ ایثارگران مقابل بانیان آشوب و عملیات تروریستی حرم شاهچراغ نام داشت؛ صدها نفر از جانبازان و ایثارگران و خانواده های شهدا شرکت کردند. قطعنامه این تجمع که در هفت بند تنظیم شده بود به شرح زیر است: خدا می خواست که صدق سخنان حق را ثابت گرداند و از بیخ و بن ریشه کافران را برکند تا حق را محقق کند و باطل را محو و نابود سازد؛ هر چند مجرمان و کافران را خوش نیاید. (سوره انفال ۷، ۸) این روزها ایران اسلامی شاهد دشمنی های استکبار بین الملل به سرکردگری صهیونیست جهانی و پادویی آمریکا و انگلیس در داخل و خارج از کشور نسبت به مردم بیدار و همیشه در صحنه می باشد. روسیاهی و ننگ ابدی برای کسانی است که زمینه ساز اقدامات مداخله جویانه همچون کشور آلمان در ماموریت نیابتی، سرسپرده آمریکا و انگلیس و رژیم خبیث صهیونیستی می باشد. صدور پیام انقلاب اسلامی با پیشرفت های اعجاب انگیز و تبدیل تهدیدها به فرصت ها و اقتدار ایران اسلامی باعث شده که کفر و الحاد دست اتفاق مقابل مردم غیور و مبارز خستگی ناپذیر به هم دهند و به زعم خود جنگ احزاب دیگری را رقم بزنند.

پس ما ایثارگران امروز گرد هم آمدیم تا پرچم برافراشته آرمان های والای حضرت امام خمینی و منویات مقام معظم رهبری و شهدای معزز را در میثاقی مجدد به اهتزاز در بیاوریم. ۱- ما وحدت و انسجام ملی خودرا ذیل مکتب امامین انقلاب، منافع ملی و منشور گام دوم مقام معظم رهبری و فرهنگ ایثار و شهادت تعریف می نمائیم. ۲- ما در این مکان برای محکوم کردن بانیان آشوب و عملیات تروریستی در حرم حضرت احمد بن موسی (ع) شاهچراغ اجتماع نموده ایم تا مثلث شوم عبری - غربی - در ماموریت نیابتی آلمان را رسوا نمائیم. ۳- ما تردید نداریم آنانی که طی هفته های اخیر با تحریکات خود زمینه ساز و مشوق آشوبگران شدند؛ دستشان در خون شهدای واقعه تروریستی حرم مطهر احمد بن موسی شاهچراغ شیراز آغشته بوده و ملت ایران هیچ گاه آنان را نخواهد بخشید. ۴- ما با احترام به ملت های آزاده و عدالت خواه جهان واکنش اعتراض آمیز مردم اروپا خصوصاً آلمان را مقابل سیاست های مخرب و مداخله جویانه دولت هایشان خواستاریم. ۵- ما انقلاب اسلامی را مهد شکوفایی استعدادها و رسیدن به قله های بلند علم و تربیت نسل بالنده دانشجویان و دانش آموزان و نخبگان دانسته و هرگونه رفتاری را که مانع پیشرفت این عزیزان گردد محکوم می نمائیم. ۶- ما با تمام وجود جایگاه و مقام زن را در خانواده و در جامعه در عرصه های مختلف باور داشته و در حقیقت زن را مظهر جلال و جمال الهی دانسته و افق روشن منزلت بانوان را در تحقق این کلام مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می دانیم که فرمودند: تثبیت و نهادینه سازی الگوی زن مسلمان با تمسک به الگوهای برجسته دینی و غلبه بر فرهنگ منحط غرب مأموریتی مهم و کلان است. ۷- ما از سران سه قوه می خواهیم با درک عمیق از اهمیت و تأثیر فضای مجازی، مطالبه مقام معظم رهبری که فرمودند دشمن از نظر فضای مجازی، آرایش جنگی گرفته و ملت ایران باید در مقابل این دشمن آرایشی مناسب بگیرد. و ما النصر الا من عندالله العزیز الحکیم ستاد تشکل های شاهد و ایثارگر گفتنی ست آنالنا بائربوک وزیر خارجه آلمان قبل از این اعلام نموده بود برلین محدودیت های ورود به آلمان برای ایرانیها را فراتر از بسته تحریمی اتحادیه اروپا تشدید می کند. وزیر خارجه آلمان همین طور ضمن طرح ادعاهای بی اساس ضد ایرانی، در ادامه حمایت مقامات غربی از اغتشاشات اخیر در ایران ادعا نمود نمی توان روابط را به روال معمول با ایران ادامه داد.

1401/08/12
14:50:58
0.0 / 5
392
تگهای خبر: رمان , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
sunblog