رئیس مركز امور بین الملل دانشگاه پیام نور:

فراهم شدن امکان خروج از کشور برای مشمولین دارای معافیت تحصیلی

بلاگ سان: رییس مرکز امور بین الملل دانشگاه پیام نور از فراهم شدن امکان خروج از کشور برای دانشجویان دارای معافیت تحصیلی از مرکز امور بین الملل دانشگاه پیام نور آگاهی داد.

فراهم شدن امکان خروج از کشور برای مشمولین دارای معافیت تحصیلی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر مجتبی سلطانی احمدی ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده و به یُمن تعامل سازنده ای که میان دانشگاه پیام نور و سازمان نظام وظیفه ناجا به وجود آمده است بعد از خبر امید آفرینِ گرفتن معافیت و ثبت نام مشمولین در مراکز بین الملل دانشگاه پیام نور حالا این امکان فراهم گشته است تا چنانچه این دسته از دانشجویان تصمیم به مسافرت داخل و خارج از کشور داشته باشند می‎توانند با مراجعه به دفاتر پلیس+10 و یا بوسیله نرم افزار پلیس من درخواست خروج از کشور خودرا ثبت کنند.
رییس مرکز امور بین الملل دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دانشجویان دارای معافیت تحصیلی متقاضی خروج از کشور می بایست بعد از تکمیل فرم درخواست خروج از کشور در دفاتر پلیس+10 و یا نرم افزار پلیس من، کشور مقصد خودرا مشخص نموده و بعد از رؤیت میزان ودیعه ای که توسط سازمان نظام وظیفه متناسب با هر کشوری مشخص کرده است، نسبت به افتتاح حساب در یکی از شعب بانک سپه اقدام نموده و مبلغ مورد نظر را واریز نمایند. این حساب در محدوده زمانی که توسط متقاضی برای طول دوره سفر خود اعلام نموده، بلوکه شده و غیر قابل برداشت خواهد بود. در مرحله بعد کارشناس روابط مرکز امور بین الملل، بعد از بررسی درخواست دانشجو مبادرت به تأیید آن می کند. در اختتام سازمان نظام وظیفه نیز بعد از رؤیت درخواست و بررسی آن و در صورت نداشتن منع قانونی مبادرت به تأیید نهایی آن خواهدنمود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، وی با اعلان اینکه مرکز امور بین الملل دانشگاه با ایجاد این امکان موفق شد تا زنجیره ثبت نام و تحصیل دانشجویان مشمول را کامل کند، اظهار داشت: اکنون تمامی موانع جذب دانشجویان مشمول در مراکز برون مرزی دانشگاه برداشته شده است و این اقدام می تواند به جذب هرچه بیشتر متقاضیان به تحصیل در مراکز بین الملل داخل و یا خارج ار کشور منتهی شود.

منبع:

1401/08/22
23:37:33
0.0 / 5
601
تگهای خبر: دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog