همتی:

تعدادی از داوطلبان کنکور به سبب ادعای تقلب با مشکل مواجه گشته اند

بلاگ سان: یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خواهان تعیین تکلیف داوطلبان کنکور شد که به سبب طرح ادعای تقلب با مشکل مواجه گشته اند.

تعدادی از داوطلبان کنکور به سبب ادعای تقلب با مشکل مواجه گشته اند
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، حسن همتی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) در تذکری اظهار داشت: چرا وزارت علوم خصوصاً سازمان سنجش وضعیت داوطلبان کنکور را تعیین تکلیف نمی کند؟ این افراد به خاطر ادعای تقلب با مشکلاتی مواجه شدند؛ اگر مستنداتی وجود دارد برمبنای آن عمل کنید نه این که با احتمال جلو روید و با آبروی مردم بازی کنید. این افراد را تعیین تکلیف کرده و خانواده آنها را از استرس خارج کنید. اگر هم به هر طریقی سوالات به بیرون درز پیدا کرده، این مشکل مدیران است و به مردم ارتباطی ندارد؛ باید با مدیران متخلف برخورد شود.
وی در تذکر دیگری از کمیسیون اجتماعی خواهان ارجاع هر چه سریعتر طرح بکارگیری و ساماندهی کارکنان دستگاه های اجرائی به صحن علنی شد و اضافه کرد: امروز ۲۷ نوع حقوق پرداخت می شود و حذف شرکت های واسطه لازم است؛ تعدادی از شرکتها حقوق را نصف پرداخت کرده و بیمه هم نمی دهند. بیش از یک میلیون نفر منتظر این طرح هستند.
این نماینده مجلس در آخر مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد افزایش معدل را ظلم تصویب کرد و اظهار داشت: با این مصوبه فرزند کارگر تا آخر کارگر مانده و فرزند پولداران و صاحب منصبان در بهترین دانشگاه ها درس می خوانند؛ این به مفهوم ترویج سرمایه داری و ظلم است. قرار نیست هر کس پول داشته باشد در بهترین رشته ها تحصیل کند؛ لازم است رییس جمهور مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی را حل و فصل کرده تا مشکل مردم حل شود.1401/08/27
13:36:36
0.0 / 5
378
تگهای خبر: بازی , دانشگاه , دستگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog