معاون اجتماعی سازمان بسیج:

راه اندازی مرکز مشاوره خانواده مهر در سراسر کشور

به گزارش بلاگ سان، معاون اجتماعی سازمان بسیج با اعلان اینکه مرکز مشاوره خانواده مهر در سراسر کشور راه اندازی می شود، اظهار داشت: این مرکز در سمنان راه اندازی شد.

راه اندازی مرکز مشاوره خانواده مهر در سراسر کشور

میثم رضوان پور در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به طرح های فرهنگی و مشاوره ای و خدماتی در امتداد بهبود و ارتقای زندگی دوری از لطمه های اجتماعی و استواری خانواده ها، بیان کرد: توسط سازمان بسیج مرکز مشاوره خانواده مهر در سراسر کشور راه اندازی می شود.
وی با اعلان اینکه سمنان در زمره استان هایی است که این مرکز خانواده مهر در آن راه اندازی گردید، ابراز کرد: توسعه و گسترش مراکز مشابه در استانهای کشور راهبرد سازمان بسیج برای کاهش لطمه های خانواده است. محوریت مناطق کمتر برخوردار است
معاون اجتماعی سازمان بسیج کشور با اعلان اینکه مراکز مشاوره خانواده مهر در مناطق کمتر برخوردار هر شهرستان راه اندازی خواهد شد تا بتوانیم جامعه هدف را به خوبی تعریف نماییم، بیان کرد: مشاوره خانواده و رفع مشکلات آن همچون راهبردهای این مرکز است.
رضوان پور با اعلان اینکه دیگر خدمتی که این مرکز خواهد داشت، مقابله با طلاق و حل مشکلات خانواده است، اشاره کرد: مشاوره برای ازدواج موفق و استواری خانواده، مشاوره پس از ازدواج از دیگر اقداماتی است که در این مراکز داده خواهد شد.
وی با اعلان اینکه این مراکز به کاهش لطمه های اجتماعی نیز کمک خواهد کرد، اظهار داشت: آموزش و پیش گیری از اعتیاد که همچون مشکلات اجتماعی شمرده می شود از دیگر اقدامات مراکز مشاوره خانواده مهر خواهد بود که در آن از مشاوران توانمند و متخصص بهره گیری خواهد شد. مشاوره تحصیلی داده می شود
معاون اجتماعی سازمان بسیج با اعلان اینکه این مراکز حتی مشاوره تحصیلی نیز می دهند، اضافه کرد: ارائه خدمات مشاوره به قشر محروم تر جامعه اولویت و محور راه اندازی این زیرساخت ها است از طرف دیگر محلات و خانواده هایی که شاید امکان و دسترسی به مراکز مشاوره ندارند مخاطب این مراکز خواهند بود.
رضوان پور با اعلان اینکه مراکز مشاوره خانواده مهر با کمک مردم به وجود آمده است، تاکید داشت: بسیج در حقیقت پشتیبانی کننده و حامی این مراکز خواهد بود تا بتوانیم بهترین خدمات را به مردم محروم جامعه ارائه نماییم.
وی در خاتمه با اشاره به افتتاح اولین مرکز مشاوره خانواده مهر در سمنان، اظهار داشت: سه مرکز دیگر مشابه نیز در شهرستان های دیگر استان سمنان افتتاح می گردد.


منبع:

1401/10/06
13:59:10
0.0 / 5
422
تگهای خبر: آموزش , خدمات , فرهنگی
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
sunblog