رئیس دانشگاه لرستان:

الگوی استاد تراز انقلاب اسلامی، شهید سلیمانی و شهید چمران است

بلاگ سان: به گزارش بلاگ سان، لرستان رئیس دانشگاه لرستان اظهار داشت: الگوی استاد تراز انقلاب اسلامی، شهید سلیمانی و شهید چمران است.

الگوی استاد تراز انقلاب اسلامی، شهید سلیمانی و شهید چمران است
علی نظری در مراسم تجلیل از اعضای هیئت علمی ارتقاء یافته دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان که ۱۴ دیماه در سالن اجتماعات دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی این دانشگاه برگزار شد، اظهار نمود: الگوی استاد تراز انقلاب اسلامی ایران، بزرگانی همچون شهید سلیمانی و شهید چمران هستند.
وی با اشاره به اینکه ارتقای مادی انسان، بدون شک همراه با ارتقای معنوی اوست و بایسته است که چنین هم باشد، اضافه کرد: شخصی که ارتقاء پیدا می کند دارای حدی از کمال است و باید بداند که همه وجودش را در راه خدا و خدمت به خلق خدا، وقف کند.
رئیس سازمان بسیج اساتید لرستان بیان نمود: استاد تراز انقلاب اسلامی، استادی است که بتواند نظام مسائل ذهنی، اندیشه ای و مادی جامعه را رفع کند.
نظری تصریح کرد: استادی که ارتقاء یافته است در واقع اندیشه خویش را در چارچوب مقاله، منعکس کرده است و این خودش یعنی درس مهم پرهیز از بُخل و خودخواهی.
وی افزود: استاد تراز انقلاب اسلامی، مرزی برای دانش نمی شناسد و پیوسته تلاش می کند یکی بعد از دیگری، مرزهای دانش را فتح کند.
رئیس دانشگاه لرستان به اعضای ارتقاءیافته سفارش کرد به «نظریه پردازی» در چارچوب تهیه کتاب و کرسی های نظریه پردازی، بپردازند.
نظری افزود: نظریه پردازی فقط مختص به یک شاخه از علوم نیست؛ بلکه بایستی در همه حوزه های علم و دانش، نظریه پردازی، تقویت شود.
منبع:

1401/10/17
10:50:34
0.0 / 5
399
تگهای خبر: اساتید , دانشگاه , مراسم
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
sunblog