شروع ثبت نام دومین مدرسه فصلی دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران

بلاگ سان: بلاگ سان: ثبت نام دومین مدرسه فصلی دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران شروع شد و مهلت نام نویسی تا پایان دی ماه 1401 ادامه دارد.

شروع ثبت نام دومین مدرسه فصلی دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دومین مدرسه دانشکده حکمرانی با برگزاری چند کارگاه فشرده آموزشی در زمستان ۱۴۰۱ برگزار می شود و در این دوره که محتوای آموزشی آن برای نخستین بار در کشور ارائه می شود، کارگاه های شبیه سازی راه اندازی و استقرار لابراتوار های خط مشی و حکمرانی در دستگاهها و نهادهای دولتی، عمومی و بخش خصوصی مورد بررسی و مطالعه قرار می گیرند.
طراحی این دوره آموزشی با هدف پاسخ به سوالاتی نظیر «آزمایشگاه خط مشی و حکمرانی چیست؟»، «آزمایشگاه های خط مشی چگونه عمل می کنند؟»، «روندها و فرایندهای پیاده سازی لابراتوار های خط مشی و حکمرانی چگونه است؟»، «تجربه های موفق جهانی در لابراتوار های حکمرانی کدامند؟»، «آزمایشگاه خط مشی و حکمرانی دانشگاه تهران چگونه عمل می کند؟» انجام شده است.
ثبت نام در این دوره آموزشی برای عموم آزاد است و دانشجویان دانشگاه تهران نیز از تخفیف ۵۰ درصدی برای ثبت نام در این دوره بهره مند خواهد شد.
متقاضیان شرکت در این دوره مدرسه حکمرانی دانشگاه تهران می توانند بوسیله پایگاه رسمی دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران به آدرس https: //governance.ut.ac.ir وارد سامانه ثبت نام شوند.
ارائه کارت شناسایی معتبر برای حضور در دوره الزامی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، لابراتوار خط مشی و حکمرانی دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران نیز که به ابتکار دکتر علی اصغر پورعزت درحال راه اندازی است، همزمان با دومین مدرسه فصلی دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران افتتاح می گردد.


منبع:

1401/10/22
14:49:53
0.0 / 5
367
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , دستگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog