نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی

به گزارش بلاگ سان، معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های تحصیلی دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای «ناپیوسته» و دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای «ناپیوسته» دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال ۱۴۰۱ اطلاع داد.

نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی

به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر حسن مروتی در رابطه با پذیرفته شدگان نهایی پذیرش ظرفیت خالی مانده رشته های تحصیلی دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال ۱۴۰۱ اظهار داشت: در این مرحله ۳۹ هزار و ۷۰۱ داوطلب ثبت نام کردند که ۳۸ هزار و ۷۲۷ داوطلب پذیرش شده اند.

وی اضافه کرد: پذیرفته شدگان برای اطلاع از زمان دقیق و نحوه ثبت نام باید از روز دوشنبه ۱۷ بهمن ماه به سامانه جامع آموزشی هم آوا دانشگاه به نشانی edu.uast.ac.ir رجوع و در ایام تعیین شده در سامانه مذکور با در دست داشتن مدارک لازم، به مرکز محل قبولی خود رجوع کنند.

دکتر مروتی در رابطه با پذیرفته شدگان نهایی کدرشته محل های دوره رشته های تحصیلی دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای «ناپیوسته» این دانشگاه هم اظهار داشت: برای این مرحله ۲۴ هزار و ۴۶۱ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد ۲۴ هزار و ۱۰۵ داوطلب پذیرفته شدند.

معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: پذیرفته شدگان لازم است برای اطلاع از تاریخ دقیق ثبت نام و انتخاب واحد از روز دوشنبه ۱۷ بهمن ماه به سامانه جامع آموزشی هم آوا دانشگاه به نشانی edu.uast.ac.ir رجوع و در ایام تعیین شده در سامانه مذکور با در دست داشتن مدارک لازم به مرکز محل قبولی خود رجوع نمایند.

وی به داوطلبان پذیرفته شدگان سفارش کرد اطلاعیه های انتشار یافته در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش را به دقت مطالعه کنند.

منبع:

1401/11/14
15:57:34
0.0 / 5
341
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
sunblog