اولین جشنواره جذب دانشجویان بین المللی با شعار ایران سرای دانش اندوزان

بلاگ سان: معاون دانشجویی و فرهنگی، اجتماعی دانشگاه از برگزاری اولین ˮجشنواره جذب دانشجویان بین المللی در ایرانˮ به میزبانی این آگاهی داد.

اولین جشنواره جذب دانشجویان بین المللی با شعار ایران سرای دانش اندوزان
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر صادق دردایی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: جشنواره جذب دانشجویان بین المللی در ایران همزمان روزهای ۱۵ و ۱۶ اسفند با حضور تعدادی از وزرا و مقامات کشوری، سفیران کشورها، روسای دانشگاه ها، مدیران امور بین المللی دانشگاه ها و مدیران موسسات جذب دانشجویان بین المللی در دانشگاه برگزار می گردد.
دبیر جشنواره جذب دانشجویان بین المللی در ایران اضافه کرد: این جشنواره از سری برنامه های سازمان امور دانشجویان کشور برای گفتمان سازی و اصلاح مشکلات سیاست گذاری در جذب دانشجویان بین المللی است و طبق تفاهم نامه ای که میان روسای دانشگاه تربیت مدرس و سازمان امور دانشجویان به امضا رسید، دبیرخانه اجرائی آن در دانشگاه تربیت مدرس مستقر شده است.
وی همین طور اشاره کرد: جشنواره فوق شامل بخش های نمایشگاهی و کارگاهی است و در این جشنواره ضمن لطمه شناسی مشکلات دانشجویان بین المللی در ایران از بالاترین دانشگاه ها و کنشگران کشور که بهترین خدمات را به دانشجویان بین المللی ارایه داده اند، با اهدای لوح و جوایز نقدی قدردانی خواهد شد.
معاون دانشجویی و فرهنگی اجتماعی دانشگاه تربیت مدرس افزود: دبیرخانه جشنواره فیلم "سرو" نیز از طرف دانشگاه تربیت مدرس با محوریت و موضوع تجربه دانشجویان بین المللی از تحصیل در ایران با همکاری سازمان امور دانشجویان به زودی کار خودرا شروع خواهدنمود.
دکتر صادق دردایی در آخر از دانشگاهیان خواست تا پیشنهادهای سازنده خودرا برای افزایش اثربخشی هر چه بیشتر این رویداد علمی فرهنگی با دبیرخانه جشنواره به آدرس study_iran@modares.ac.ir در بین بگذارند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، شعار نخستین دوره جشنواره جذب دانشجویان بین المللی در ایران "ایران؛ سرای دانش اندوزان" اعلام شده است.
منبع:

1401/12/01
12:36:47
0.0 / 5
432
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog