فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون دکتری داروسازی وزارت بهداشت

به گزارش بلاگ سان، مهلت ثبت نام آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی رشته داروسازی که از روز یکشنبه 14 اسفند شروع شده، فردا یکشنبه 21 اسفند تمام می شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون دکتری داروسازی وزارت بهداشت
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر طبق برنامه ریزی های انجام شده، آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی رشته های داروسازی، روز پنج شنبه ۲۹ تیر ماه ۱۴۰۲ انجام می شود. بر طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، این آزمون نسبت به سالهای قبل تغییراتی داشته و درس «استعداد تحصیلی» از مواد امتحانی آزمون حذف گردیده است. این آزمون ۳۰ سوال به زبان انگلیسی خواهد بود که شامل پرسش های تخصصی و عمومی می شود.
پروسه ثبت نام آزمون دکتری سایر رشته ها نیز، نیمه دوم اردیبهشت ماه سال آینده به انجام می رسد.
آزمون رشته های علوم پایه، بهداشت و تخصصی و دندان پزشکی ۴ آبان ماه سال ۱۴۰۲ در یک نوبت برگزار می گردد و پذیرفته شدگان این آزمون، ورودی بهمن ماه سال آتی می شوند.
پذریرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال ۱۴۰۱و همین طور دانشجویان روزانه و غیر روزانه درحال تحصیل مقطع دکتری سالهای قبل، می توانند در آزمون سال ۱۴۰۲شرکت کنند.
افرادی که درحال تحصیل هستند، در صورت قبولی باید انصراف قطعی خودرا از رشته قبلی اعلام کنند.
برمبنای بخشنامه جدید تسهیل ادامه تحصیل دانشجویان استعداد درخشان وزارت بهداشت، درمان و آموزش، واجدین شرایط، در هر نوبت مشروط بر این که ۲ سال از زمان فارغ ‍التحصیلی آنها نگذشته باشد، مجاز به استفاده از این امتیاز هستند. شرکت در آزمون در صورت قبولی یا مردودی به مفهوم استفاده از این امتیاز تلقی می شود.
جدول آزمون های دکتری وزارت بهداشت به این شرح است:
آزمون های دکتری وزارت بهداشت آزمون رشته ها زمان ثبت نام زمان برگزاری رشته های داروسازی ۱۴ تا ۲۱ اسفند ۲۹ تیر ۱۴۰۲ رشته های علوم پایه، بهداشت، تخصصی و دندان پزشکی نیمه اردیبهشت ۱۴۰۲ ۴ آبان ۱۴۰۲


1401/12/21
10:32:20
0.0 / 5
326
تگهای خبر: آموزش , برنامه , رمان , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
sunblog