اعلام جزییات مصاحبه علمی مرحله دوم آزمون دکتری تربیت مدرس

بلاگ سان: مدیریت همکاریهای آموزشی و آزمون دانشگاه تربیت مدرس، جزییات ثبت نام، ارزیابی سوابق آموزشی، پژوهشی و مصاحبه علمی مرحله دوم آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی سال 1402 این دانشگاه را اعلام نمود.

اعلام جزییات مصاحبه علمی مرحله دوم آزمون دکتری تربیت مدرس

به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام مدیریت همکاریهای آموزشی و آزمون دانشگاه تربیت مدرس، جلسه (آزمون شفاهی) مصاحبه کلیه رشته /گرایش های داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۲ این دانشگاه، بصورت حضوری از نیمه دوم خردادماه ۱۴۰۲ برگزار می گردد.

داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۲ دانشگاه تربیت مدرس لازم است مدارک لازم را تهیه و آماده سازی و سپس، نسبت به ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری فایل اسکن مدارک با فرمت مناسب در سامانه جامع دانشگاهی "گلستان" در بازه زمانی ۳ تا ۷ خردادماه ۱۴۰۲ اقدام نمایند.

همچنین برنامه دقیق زمانبندی و اطلاعیه های تکمیلی بوسیله وبگاه دانشگاه www.modares.ac.ir/edu منتشر خواهد شد و لازم است داوطلبان با مراجعه به نشانی مذکور، از جزییات و زمان برگزاری آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۲ اطلاع حاصل کنند.

بر اساس اعلام دانشگاه تربیت مدرس، این دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی ثبت نام از راه های دیگر ندارد و عدم ثبت نام و حضور داوطلب در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی، به منزله انصراف وی از درخواست پذیرش خواهد بود و امکان برگزاری مجدد جلسه آزمون شفاهی نیز مقدور نخواهد بود.

حداقل معدل قابل قبول جهت بررسی درخواست پذیرش بوسیله بخشنامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره های دکتری تخصصی این دانشگاه تغییر یافته و داشتن حداقل معدل کارشناسی و کارشناسی ارشد (بدون احتساب نمره پایان نامه) به شرح زیر اعلام شده است:

حداقل معدل کارشناسی ارشد

دانشگاه های نوع ۱: معدل ۱۶

دانشگاه های نوع ۲: معدل ۱۷

سایر دانشگاه ها: معدل ۱۸

حداقل معدل کارشناسی

دانشگاه های نوع ۱: معدل ۱۵

دانشگاه های نوع ۲: معدل ۱۶

سایر دانشگاه ها: معدل ۱۸

داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۲ دانشگاه تربیت مدرس در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکل احتمالی، با یکی از شماره تلفن های ۸۲۸۸۳۰۶۱ و ۸۲۸۸۳۰۶۲ و ۸۲۸۸۴۱۵۲ و ۸۲۸۸۳۲۱۹ - ۰۲۱ از ساعت ۸ تا ۱۱ تماس بگیرند.

1402/02/29
16:42:51
0.0 / 5
333
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
sunblog