جزییات برگزاری مرحله شفاهی آزمون فلوشیپ در دانشگاه علوم پزشکی تهران

بلاگ سان: دانشگاه علوم پزشکی تهران، زمان و محلهای برگزاری آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال 1402 را اعلام نمود.

جزییات برگزاری مرحله شفاهی آزمون فلوشیپ در دانشگاه علوم پزشکی تهران
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، در حالی که روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ۲۹، ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه از طرف مرکز سنجش آموزش پزشکی به عنوان روزهای برگزاری مرحله شفاهی آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) اعلام شده بود، آزمون مرحله شفاهی فلوشیپ در دانشگاه علوم پزشکی تهران از روز دوشنبه ۲۹ خرداد ماه شروع می شود و در روز شنبه ۳ تیر ماه تمام می شود. تغییر زمان برگزاری مرحله شفاهی این آزمون در رشته های گروه چشم پزشکی است.
مرحله کتبی آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی در روز پنج شنبه هفته جاری یعنی ۲۵ خرداد ماه برگزار می گردد. این آزمون از طرف دانشگاه های علوم پزشکی برگزار می گردد.
همین طور بر طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، مرحله شفاهی این آزمون از روز دوشنبه ۲۹ خرداد ماه شروع می شود و چهارشنبه ۳۱ خرداد تمام می شود. قبل از برگزاری مرحله شفاهی، داوطلبان می بایست در آزمون کتبی شرکت نمایند.
پروسه توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کتبی در ایام سه شنبه و چهارشنبه ۲۳ و ۲۴ خرداد ماه صورت می گیرد. کارت ورود به جلسه این آزمون در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود.
ثبت نام آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) از شنبه ۲۶ فروردین شروع شد و فرصت ثبت نام تا ۸ اردیبهشت ادامه داشت.
بر طبق موضوع ۲ هشتادوچهارمین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی، در این دوره اسامی داوطلبان شرکت کننده واجد شرایط در آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ)، که در چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی نیز شرکت کرده اند از فهرست شرکت کنندگان آزمون فلوشیپ حذف خواهند شد.
زمان و محلهای برگزاری مرحله شفاهی آزمون فلوشیپ در دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران در سایت معاونت آموزشی این دانشگاه در دسترس می باشد.
منبع:

1402/03/21
10:03:59
0.0 / 5
396
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
sunblog