باد، خاک و کاهش دما در تهران

بلاگ سان: بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در نیمه جنوبی و نواحی غربی و کاهش نسبی دما از سه شنبه (۲۸ شهریور) پیش بینی می شود.

باد، خاک و کاهش دما در تهران

به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر مبنای بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران، طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعت ها بخصوص پس از ظهر و شب همراه با افزایش باد و در ارتفاعات افزایش ابر پیشبینی می شود.

از فردا تا چهارشنبه ( ۲۷ تا ۲۹ شهریور) در بعضی ساعت ها وزش باد نسبتا شدید تا شدید در نواحی غربی، جنوبی و ارتفاعات مورد انتظار است و گاهی رخداد باد با گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا و کاهش دید بخصوص در نیمه جنوبی و نواحی غربی پیشبینی می شود. فردا و پس فردا رگبار پراکنده باران گاهی مه و کاهش دید با احتمال رعد و برق در ارتفاعات شمال شرقی مورد انتظار است.

امروز و فردا عدم تغییرات محسوس دما و روزهای سه شنبه و چهارشنبه کاهش نسبی دما در بیشتر نواحی استان پیشبینی می شود.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا( ۲۷ شهریور) صاف تا کمی ابری، در بعضی ساعت ها افزایش باد با احتمال وزش باد شدید و گرد و خاک با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد و در روز سه شنبه (۲۸ شهریور ) صاف، در بعضی ساعت ها وزش باد شدید و گاهی گرد و خاک با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۲۹ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۳ درجه سانتیگراد، گرم ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران دمای هوای تهران در شبانه روز گذشته در گرم ترین لحظات روز به ۳۰.۱ درجه سلسیوس رسید که این خنک ترین دمای طول «روز» پایتخت از آغاز تابستان تابحال بوده است.
1402/06/26
14:41:12
0.0 / 5
379
تگهای خبر: كیفیت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
sunblog