مدیرعامل شركت شهر سالم مطرح كرد

خدمات مجانی سلامت روان شرکت شهر سالم به ایثارگران شهرداری و خانواده های آنها

به گزارش بلاگ سان، مدیرعامل شرکت شهر سالم ضمن اشاره به شعار هفته سلامت روان، خاطرنشان کرد: یک سال است که از جانب روان شناسان مرکز جامع سلامت روان، خدمات مجانی به متقاضیان ایثارگر شهرداری و خانواده های آنها عرضه می شود.

خدمات مجانی سلامت روان شرکت شهر سالم به ایثارگران شهرداری و خانواده های آنها
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا و بنابر اعلام سایت شهر، امیر نورمحمدی با تبریک هفته سلامت روان اظهار داشت: عرضه خدمات جهت حفظ و ارتقاء سلامت روان همکاران شهرداری همچون برنامه های متداول شرکت شهر سالم می باشد که از حدود ۳ سال و نیم پیش در مرکز جامع سلامت روان (CMHC) متمرکز شد.
وی ضمن اشاره به شعار سال جاری هفته سلامت روان؛ «سلامت روان مسئولیت فردی و اجتماعی همه ماست» خاطرنشان کرد: مسئولیت پذیری اجتماعی همواره در دستور کار شرکت شهر سالم بوده و در همین راستا، یک سال است که هفته ای دو روز روان شناسان مرکز جامع سلامت روان، با حضور در اداره کل ایثارگران شهرداری، خدمات مجانی سلامت روان به کارکنان متقاضی و خانواده های ایشان عرضه می کنند.
مدیرعامل شرکت شهر سالم با اشاره به اینکه در «بسته غم خوار» طرح خرسندساز کارکنان شهرداری هم برای همکارانی که نزدیکان شان را از دست داده اند، خدمات سلامت روان دیده شده است، اضافه کرد: کارشناسان مرکز جامع سلامت روان تابحال با ۳۸۷ نفر معرفی شده از جانب اداره کل رفاه شهرداری تماس گرفتند که ۱۵۰ نفر از آنها تمایل به دریافت مشاوره داشتند و هر کدام از آنها ۱۰ جلسه مشاوره تلفنی مجانی دریافت نمودند.
وی ضمن اشاره به حکم ۱۳۸ برنامه چهارم توسعه شهری مصوب شورای اسلامی شهر تهران در رابطه با اجبار پایش سلامت روان کارکنان شهرداری، بیان نمود: تابحال پایش سلامت روان هفت بخش مختلف شهرداری تهران انجام شده و الان چکاپ ۵ هزار پرسنل سازمان آتش نشانی و ۹۰۰ پرسنل شهرداری منطقه شش درحال اجراست.
نورمحمدی در انتها تصریح کرد: مرکز جامع سلامت روان از آغاز پاندمی کرونا فعالیت خویش را شروع کرد و تابحال ۱۲هزار پرونده سلامت روان برای کارکنان شهرداری و خانواده های ایشان تشکیل شده که ۶ هزار نفر از آنها بین ۷ تا ۱۴ جلسه مشاوره، شامل روان درمانی فردی، خانواده درمانی، مشاوره کودک و... دریافت کرده اند.
منبع:

1402/07/20
16:48:00
0.0 / 5
260
تگهای خبر: برنامه , خدمات , رمان , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
sunblog