محمدی:

هوشمندسازی محور برنامه های تحولی در سازمان زندان ها است

بلاگ سان: جلسه معرفی اعضای شورای راهبری تحول اداری سازمان زندان ها با حضور رییس این سازمان و تعدادی از مدیران سازمان اداری و استخدامی کشور اجرا شد.

هوشمندسازی محور برنامه های تحولی در سازمان زندان ها است

به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، محمدی رییس سازمان زندان ها در جلسه معرفی اعضای شورای راهبری تحول اداری سازمان زندان ها با تکیه بر لزوم توسعه برنامه های تحولی در نظام اداری اظهار داشت: اعتقاد داریم مدیریت زندان ها باید بر پایه مبانی علمی و دانایی محوری اداره شود.

وی با تأکید بر اجرای برنامه های تحولی در سازمان زندان ها اظهار داشت: هوشمندسازی مدیریت زندان ها از مهم ترین برنامه های تحولی است که با جدیت درحال پیگیری است و هم اینک سه برنامه عمده سازمان در مورد توسعه سامانه های الکترونیک به اجرا درآمده است.

محمدی در مورد این سامانه ها اظهار داشت: گام اول توسعه استفاده از پابندهای الکترونیکی به عنوان زندان مجازی بود که با این اقدام افراد مشمول می توانند بجای گذراندن حبس در زندان در کنار خانواده خود تحت کنترل باشند. گام دوم نیز توسعه دادرسی الکترونیک است که اکنون بط ور متوسط ۸۰درصد جلسات دادرسی زندانیان با مراجع قضایی بصورت آنلاین برگزار می گردد و گام سوم توسعه ملاقات های اینترنتی بین زندانی و خانواده است.

رئیس سازمان زندان ها در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: یکی از برنامه های ابلاغی به مجموعه زندان های کشور بازبینی در فرآیندهای خدمت رسانی با هدف اصلاح و تقویت آنان است.

در جلسه امروز اعضای این شورا شامل برخی از مدیران سازمان و نماینده سازمان اداری و استخدامی کشور معرفی و در ادامه به بحث و گفت و گو در مورد مسائل مورد نظر در سازمان زندان ها پرداختند.منبع:

1402/10/18
11:10:07
0.0 / 5
216
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
sunblog