نامگذاری ۸۳ معبر گلزار شهدا به نام مناطق عملیاتی دفاع مقدس

بلاگ سان: به گزارش بلاگ سان، طرح نامگذاری ۸۳ معبر گلزار شهدا بهشت زهرا(س) به نام مناطق عملیاتی دفاع مقدس در سی امین هفته از پویش «دوشنبه های تعالی» رونمایی شد.

نامگذاری ۸۳ معبر گلزار شهدا به نام مناطق عملیاتی دفاع مقدس
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، طرح نامگذاری معابر گلزار شهدا بهشت زهرا(س)، با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران سازمان بهشت زهرا(س)، رئیس اداره روابط عمومی بنیادشهید تهران بزرگ و مادر شهید سید محمد شاهورانی در سی امین هفته از پویش «دوشنبه های تعالی» رونمایی گردید.
جواد تاجیک، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) در این مراسم اظهار داشت: معابر شهری معمولاً به نام شهدایی که در آن نقاط سکونت داشته اند مزین می شوند؛ اما ساکنان گلزار شهدا بهشت زهرا(س) خود همگی شهید هستند؛ بنابراین تصمیم گرفته شد نام منطقه عملیاتی و محل شهادت شهدا بر روی معابر گذاشته شود.
وی ضمن اشاره به طرح مشترک بهشت زهرا(س) و بنیاد شهید برای گویاسازی گلزار شهدا، خاطرنشان کرد: نامگذاری معابر گلزار نخستین قدم برای معرفی و آشنایی بیشتر زائرین با شهدا و دفاع مقدس است و در قدم های بعدی شرح و عکس مناطق، عملیات ها، یگان ها و حماسه های شهدا، در کنار تابلوهای نامگذاری معابر قرار داده می شود.
تاجیک خاطرنشان کرد: غیر از نامگذاری معابر گلزار شهدا به نام مناطق عملیاتی، چهارراه ها، میادین، صحن ها، اماکن و درب های گلزار هم در گام بعدی به نام عملیات ها و یگان های دوران دفاع مقدس نامگذاری می شوند.
علوی مدیر گلزار شهدا بهشت زهرا(س) هم با اشاره به اینکه نامگذاری معابر در قطعات گلزار شهدا بعد از مشورت با برخی پیشکسوتان جهاد و شهادت انجام شده است، خاطرنشان کرد: نام معابر گلزار شهدا بر مبنای فراوانی منطقه عملیاتی محل شهادت شهدایی که در هر بلوک آرمیده اند انتخاب شده که در این خصوص ۸۳ محور و معبر به نام مناطق عملیاتی نامگذاری شده است.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، پروژه های سازمان بهشت زهرا(س) روزهای دوشنبه هر هفته در چارچوب پویش «دوشنبه های تعالی»رونمایی و افتتاح می شوند و این روند ادامه می یابد.1402/11/17
09:00:05
0.0 / 5
173
تگهای خبر: پروژه , مراسم
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog