صدور فراخوان شهرداری برای جایزه دانش آموزی روایت پیشرفت

بلاگ سان: فراخوان مرکز کارهای دینی شهرداری تهران برای جایزه دانش آموزی روایت پیشرفت صادر شد.

صدور فراخوان شهرداری برای جایزه دانش آموزی روایت پیشرفت

به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، اختتامیه اولین نمایشگاه دانش آموزی روایت پیشرفت تحت عنوان ایران به پیش با حضور حجت الاسلام شیر نژاد - رییس مرکز کارهای دینی شهرداری تهران، حجت الاسلام تقدیری - رییس ستاد ملی روایت پیشرفت، سعید دهنوی - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش شهرستان های تهران - و تعدادی از مدیران شرکت های دانش بنیان انجام شد.

حجت الاسلام شیرنژاد با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: نمایشگاه «ایران به پیش» با هدف امید آفرینی و روایت پیشرفت ها و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران به مناسب فرارسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی انجام شد.

وی اضافه کرد: در روزهای نمایشگاه بیش از ۱۰ هزار دانش آموز از این دستاوردهای دفاعی، صنعتی و علمی پزشکی بازدید کردند.

بنابراین گزارش، در این مراسم ضمن قدردانی از شرکت های حضور یافته در «نمایشگاه ایران به پیش» از فراخوان اولین جایزه دانش آموزی روایت پیشرفت نیز رونمایی گردید.

این مسابقه در بخش های روایت و گزارش نویسی، نقاشی دیجیتال پوستر، فیلم کوتاه و کلیپ، نماهنگ، عکاسی و مستند و با موضوعات روایت دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه دفاعی، صنعتی، پزشکی و علمی، معرفی دانشمندان پژوهشگران و شخصیت های علمی فرهنگی ایران اسلامی برگزار می گردد.

بر اساس گزارش روابط عمومی مرکز کارهای دینی شهرداری تهران، دانش آموزان مقطع متوسطه دوره اول و دوره دوم متوسطه جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر می توانند به سایت iranbepish.com مراجعه کنند.
1402/11/26
13:40:38
0.0 / 5
284
تگهای خبر: آموزش , جایزه , سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
sunblog