انهدام باند موادمخدر در مرز سراوان و کشف بیش از یک تن تریاک

بلاگ سان: بلاگ سان: فرمانده مرزبانی فراجا از انهدام باند قاچاق و کشف یک تن و 40 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در مرز سراوان آگاهی داد.

انهدام باند موادمخدر در مرز سراوان و کشف بیش از یک تن تریاک
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، سردار احمدعلی گودرزی در تشریح این خبر، اظهار داشت: مرزداران استان سیستان و بلوچستان مستقر در مرز سراوان با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر نوار مرزی در عرصه استحفاظی، باخبر شدند قاچاقچیان قصد دارند مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را بوسیله دو دستگاه خودرو از آن سوی مرزها وارد کشور کنند.
فرمانده مرزبانی فراجا اضافه کرد: ماموران مرزبانی با هدایت های عملیاتی و پشتیبانی در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان به اجرای کمین هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ را که درحال انتقال محموله موادمخدر به داخل کشور بودند، مشاهده نمودند.
سردار گودرزی افزود: قاچاقچیان که از حضور مرزبانان در منطقه غافلگیر شده بودند، مبادرت به تیراندازی کردند که مأموران نیز بلا فاصله با اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب مقابله به مثل کردند که به سبب حجم زیاد آتش غیور مردان مرزبانی، قاچاقچیان تاب مقابله نداشتند و عرصه را بر خود تنگ دیده و با رها کردن محموله موادمخدر از محل متواری شدند.
وی ادامه داد: مرزبانان در این عملیات ضمن توقیف دو دستگاه خودرو، یک تن و ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک، یک قبضه سلاح کلاش، یک تیغه خشاب، به همراه مهمات مربوطه را کشف کردند.
بر طبق گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده مرزبانی فراجا ضمن تقدیر از زحمات و مجاهدت های مرزداران، اظهار داشت: مجموعه مرزبانی انتظامی کشور با اشراف اطلاعاتی و حضور شبانه روزی خود در همه نقاط مرزی کشور اجازه فعالیت به قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت را نمی دهند.1402/12/16
11:10:36
0.0 / 5
220
تگهای خبر: دستگاه , رمان
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
sunblog