مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران خبر داد

اجرای ۷ پروژه عمرانی در بزرگراه باقری در آینده نزدیک

بلاگ سان: به گزارش بلاگ سان، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران از اجرای هفت پروژه عمرانی در بزرگراه باقری در آینده نزدیک اطلاع داد.

اجرای ۷ پروژه عمرانی در بزرگراه باقری در آینده نزدیک
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، مهدی صداقتی در آیین افتتاح دوربرگردان غیرهمسطح شرق به شرق بزرگراه شهید حسین همدانی که در قالب یکصد و سی و دومین پویش امید و افتخار انجام شد اظهار داشت: بنا داریم که سال جاری ۲۵ پروژه اینچنینی افتتاح نماییم البته تا حالا چهار پروژه امسال افتتاح شده است. هر ماه پروژه ها را تکمیل وتحویل شهروندان خواهیم داد. با ۲۵ پروژه سالهای قبل و چهار پروژه سال جاری به آمار ۲۹ پروژه تکمیل تقاطعات رسیدیم.
وی با اعلان اینکه این پروژه ها تنها مربوط به بخش های بزرگراهی است اضافه کرد: با لحاظ کردن پروژه های آسفالتی و موارد مشابه تعداد پروژه های تکمیلی بیش از ۲۹ پروژه خواهد شد. پروژه زیرگذر شرق به شرق بزرگراه شهید همدانی در آغاز این دوره مدیریت شهری برای شهرداری تهران بصورت اولتیماتوم تعریف شد. در ابتدا مدت زمان ۴۵ روز محور بزرگراه شهید همدانی به جهت اصلاح روی عرشه پل بسته شد. اقدام اصلاحی انجام شده ما را بر این داشت که دسترسی را در این راه تعریف نماییم که با زیرگذری به طول ۹۰۰ متر و با کاهش مسیر ۳ کیلومتری دسترسی های بزرگراه همدانی را تکمیل نماییم.

وی اشاره کرد: در انجام این پروژه چند معارض ملکی و تاسیساتی وجود داشت. زمین متعلق به شرکت لاستیک سازی با همکاری شهرداری منطقه ۲۲ در اختیار پروژه قرار گرفت و بلا فاصله عملیات عمرانی باقی مانده تکمیل شد و غیر از این مساله ما معارض برقی را در تقاطع با این پروژه داشتیم که توسط مدیریت اداره کل برنامه ریزی حوزه فنی و عمران و شرکت برق منطقه ای به بهترین نحو پیش رفت و عملا این دو مبحث اصلی به عاقبت رسیدند.

وی ادامه داد: سال قبل پروژه R۱۲ را داشتیم که این پروژه هم تحت قرارداد با قرارگاه خاتم انجام شد که در منطقه اثرگذار بود و در این دوره مدیریت شهری تعدد پروژه ها را در این منطقه داشتیم تا عقب ماندگی زیرساخت های شریانی در این منطقه را کم نماییم.

صداقتی با اشاره به پروژه هایی که در آینده افتتاح می گردد اظهار داشت: طی دو ماه پیش رو چند پروژه تحویل شهروندان خواهد شد. پروژه گلبرگ در آخر تیرماه افتتاح خواهد شد که تداخل های ترافیکی در بزرگراه باقری را حل می کند و در بزرگراه باقری ۷ پروژه تعریف کردیم و پس از این ۷ پروژه وضعیت این بزرگراه مطلوب خواهد شد.
وی افزود: در مردادماه دو افتتاح خواهیم داشت. بازگشایی اول مربوط به فاز سوم پروژه نواب تندگویان است که نقش موثری در رفع اختلال ترافیکی خواهد داشت و دومین بازگشایی دسترسی بزرگراه رسالت به یاسینی است که جزو پروژه های قدیمی شهر است.

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران اشاره کرد: رویکرد شهردار تهران تکمیل پروژه های معطل مانده از دوره های قبلی است. نوید ما به هم شهروندان غرب تهران این است که ابرپروژه محور دوگاز که قراردادش با پیمانکار منعقد شده و عملیات اجرائی آن که ادامه محور کرمان خودرو به فهمیده است را در برنامه کاری داریم که احتمالاً به این دوره از مدیریت شهری نخواهد رسید اما برنامه های آن تنظیم و تهیه شده است.
1403/04/18
12:11:55
0.0 / 5
113
تگهای خبر: برنامه , پروژه , رمان , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog