اعلام جزئیات پذیرش دوره های كاردانی و كارشناسی علمی كاربردی

بلاگ سان: معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی كاربردی، زمان ثبت نام و پذیرش در دوره های كاردانی و كارشناسی (ناپیوسته) مهرماه سال ۹۹ این دانشگاه را اعلام نمود.

اعلام جزئیات پذیرش دوره های كاردانی و كارشناسی علمی كاربردی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر محسن محمدزاده با تاکید براینکه زمان پذیرش در دوره های کاردانی فنی، کاردانی حرفه ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) مهرماه سال 1399 از شهریور ماه سالجاری شروع می شود، اظهار داشت: با پیگیری ها و هماهنگی های به عمل آمده از راه سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرش دوره های کاردانی فنی، کاردانی حرفه ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) مهرماه سال 1399 بر مبنای تقویم زمانی اعلام شده صورت می گیرد.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: بر این اساس داوطلبان کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای (ناپیوسته) از ۴ تا ۱۱ شهریور ماه می توانند نسبت به ثبت نام در این دوره اقدام نمایند و پذیرش در دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) هم از ۱۱ شهریور ماه شروع می شود و این مهلت تا ۱۷ این ماه ادامه دارد.
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر و هم دریافت دفترچه راهنمای پذیرش دوره های مذکور می توانند در تاریخ های قید شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور رجوع کنند.
وی ادامه داد: متقاضیان باید بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، در زمان اعلام شده از راه سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
منبع:

1399/04/14
16:38:04
5.0 / 5
1806
تگهای خبر: سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog