اعلام جزئیات پذیرش دوره های كاردانی و كارشناسی علمی كاربردی

اعلام جزئیات پذیرش دوره های كاردانی و كارشناسی علمی كاربردی

بلاگ سان: معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی كاربردی، زمان ثبت نام و پذیرش در دوره های كاردانی و كارشناسی (ناپیوسته) مهرماه سال ۹۹ این دانشگاه را اعلام نمود.


به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر محسن محمدزاده با تاکید براینکه زمان پذیرش در دوره های کاردانی فنی، کاردانی حرفه ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) مهرماه سال 1399 از شهریور ماه سالجاری شروع می شود، اظهار داشت: با پیگیری ها و هماهنگی های به عمل آمده از راه سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرش دوره های کاردانی فنی، کاردانی حرفه ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) مهرماه سال 1399 بر مبنای تقویم زمانی اعلام شده صورت می گیرد.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: بر این اساس داوطلبان کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای (ناپیوسته) از ۴ تا ۱۱ شهریور ماه می توانند نسبت به ثبت نام در این دوره اقدام نمایند و پذیرش در دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) هم از ۱۱ شهریور ماه شروع می شود و این مهلت تا ۱۷ این ماه ادامه دارد.
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر و هم دریافت دفترچه راهنمای پذیرش دوره های مذکور می توانند در تاریخ های قید شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور رجوع کنند.
وی ادامه داد: متقاضیان باید بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، در زمان اعلام شده از راه سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
منبع:

1399/04/14
16:38:04
5.0 / 5
1580
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
sunblog