دانشگاه پیام نور میزبان ترم تابستان دانشجویان دیگر دانشگاه ها

به گزارش بلاگ سان مدیركل روابط عمومی دانشگاه پیام نورگفت: ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه پیام نور از امروز 16 تیرآغاز شده و تا 23 تیرماه ادامه خواهد داشت. ضمن اینكه این دانشگاه برای ترم تابستان میزبان دانشجویان سایر دانشگاه ها است.

دانشگاه پیام نور میزبان ترم تابستان دانشجویان دیگر دانشگاه ها
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، امیرحسین بهروز ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: کلیه دانشجویان می توانند در مهلت مقرر بوسیله سامانه گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر ثبت نام- عملیات ثبت نام - ثبت نام اصلی جهت انتخاب واحد در ترم تابستان اقدام نمایند.
وی با عنوان اینکه ترم تابستان دانشگاه پیام نور با نگاه مثبت به شرایط فارغ التحصیلی دانشجویان برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد تدوین شده است، تشریح کرد: در این ترم امکان مهمانی دانشجویان دیگر دانشگاه ها در دانشگاه پیام نور و بالعکس با هدف تسهیل فارغ التحصیلی دانشجویان فراهم شده و پذیرش و ثبت نام دانشجویان میهمان از سایر دانشگاه ها تا تاریخ 17تیرماه در مراکز و واحدهای مجری امکانپذیر است.
وی با عنوان اینکه تمام دروس دارای نمره میان ترم بوده و تاریخ برگزاری کلاس ها از 24 تیرماه لغایت 24 مردادماه است، اضافه کرد: دروس نظری قابل ارئه در این دوره فقط به صورت الکترونیکی و در سطح کشور/ منطقه (صرفا بر روی سامانه های آموزش الکترونیکی استانی یا دفتر آموزش های آزاد و چند رسانه ای) ارائه می شود.
امیرحسین بهروز با عنوان اینکه امکان حذف و اضافه در ترم تابستان وجود ندارد و دوره تابستانی در مراکز برون مرزی دانشگاه ارائه نمی گردد، اضافه کرد: سقف تعداد واحد قابل انتخاب برای هر دانشجو 8 واحد (با رعایت حداکثر یک عنوان دروس معارف اسلامی برای دانشجویان مقطع کارشناسی) است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی دانشگاه پیام نور، وی تاریخ برگزاری امتحانات را از 26مردادماه لغایت 4 شهریورماه سال جاری اعلام نمود و اظهار داشت: ارزشیابی دروس مطابق دستورالعمل نیمسال دوم 99-1398 به صورت غیرحضوری انجام می شود.
منبع:

1399/04/16
23:09:00
5.0 / 5
1826
تگهای خبر: رسانه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
sunblog