تسهیلات سفر ریلی به مناسبت روز ازدواج

بلاگ سان: مصادف با اول ذی الحجه-سالروز پیوند حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) - و بمنظور بزرگداشت فرهنگ ازدواج، یك شركت ریلی تخفیفاتی را برای كسانی كه در این ایام ازدواج می كنند در نظر گرفته است.

تسهیلات سفر ریلی به مناسبت روز ازدواج

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، مصادف با اول ذی الحجه-سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) - و بمنظور بزرگداشت فرهنگ ازدواج، یک شرکت ریلی تخفیفاتی را برای کسانی که در این ایام ازدواج می کنند در نظر گرفته است.
رضا عصاری، معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی با بیان این خبر اضافه کرد: کلیه زوجینی که تاریخ عقد آنها در بازه زمانی ۲۸ تیر الی ۵ مرداد ماه سال جاری است، با ارائه درخواست خود، مشمول دریافت چهار کد تخفیف ۵۰ درصدی در بهای بلیت قطارهای شرکت رجا که تا تاریخ ۲۲ اسفند ۹۹‬ اعتبار خواهد داشت، می شوند.
رضا عصاری اظهار داشت: مزدوجین حد فاصل تاریخ های ذکر شده می توانند با ارسال صفحات اول و دوم شناسنامه خود بوسیله اینستاگرام رجا به آدرس rajarail@ درخواست خودرا ثبت کنند.
وی گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور، این شرکت حمل و نقل ریلی اقدامات مختلفی را در امتداد سفر هوشمند (سفر+سلامت) با انجام پروتکل های بهداشتی شامل کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت مأموران پیش از اعزام، ضد عفونی کردن قطارها در مبدأ و طول سفر، استفاده از ظروف یکبار مصرف پذیرایی، رعایت فاصله گذاری فیزیکی در قطارها، ارائه ماسک به مسافران، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی کننده در قطارها و … آغاز و اجرایی کرده است.

1399/04/30
23:50:45
5.0 / 5
1669
تگهای خبر: شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
sunblog