زمان توزیع كارت آزمون ارشد

به گزارش بلاگ سان داوطلبان آزمون كارشناسی ارشد سال ۹۹ از روز دوشنبه ۱۳ مردادماه سالجاری می توانند برای دریافت كارت شركت در جلسه آزمون خود اقدام نمایند.

زمان توزیع كارت آزمون ارشد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ در نوبت بامداد روزهای پنجشنبه ۱۶، جمعه ۱۷ و شنبه ۱۸ مرداد و برپایه اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط برگزار می شود.
داوطلبان متقاضی هر یک از کدرشته های امتحانی لازم است به نشانی مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رجوع کنند. همینطور کارت شرکت در آزمون فوق حاوی اطلاعات ثبت نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون داوطلبان از روز دوشنبه ۱۳ مرداد بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
داوطلبان لازم است برپایه مشخصات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت نامی (شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.
بدیهی است جهت شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همینطور اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و عرضه آن الزامی است. ازاین رو داوطلبان باید شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.
همچنین آن دسته از داوطلبان آزمون فوق که علاوه بر کدرشته امتحانیاصلی متقاضی شرکت در رشته امتحانی دوم (رشته شناور) هم بوده اند، باید کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خویش را هم از درگاه این سازمان پرینت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت رجوع کنند.
زمان برگزاری آزمون رشته های شناور (رشته انتخابی دوم) بامداد روز شنبه مورخ ۱۸ مرداد تعیین شده است.1399/05/06
13:18:45
5.0 / 5
1592
تگهای خبر: شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
sunblog