رقابت داوطلبان آزمون دكتری وزارت بهداشت در ایستگاه پایانی

بلاگ سان: سومین و آخرین روز رقابت داوطلبان آزمون دكتری تخصصی وزارت بهداشت از ساعت 8 بامداد امروز با شركت 1139 داوطلب در 29 حوزه امتحانی آغار شد.

رقابت داوطلبان آزمون دكتری وزارت بهداشت در ایستگاه پایانی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بطور کلی تعداد ۱۸ هزار و ۲۴۱ داوطلب جهت شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت ثبت نام کرده اند که آزمون تعداد ۴۰۵۷ داوطلب در بامداد روز جمعه، ۴۲۱۳ داوطلب عصر روز جمعه، آزمون تعداد ۴۲۰۵ داوطلب در بامداد و تعداد ۴۶۲۷ داوطلب نیز عصر روز گذشته شنبه ۱۱ مرداد انجام شد و در نهایت ۱۱۳۹ داوطلب نیز بامداد روز یکشنبه در آخرین نوبت این آزمون شرکت می کنند.
بر این اساس مقرر شده پروتکل های بهداشتی در تمام حوزه های برگزاری آزمون دکتری سراسر کشور رعایت شود و تمامی داوطلبان موظف به استفاده از ماسک در جلسه آزمون باشند و فاصله صندلی ها بین تمامی داوطلبان رعایت شود.
همین طور به تمامی حوزه ها برگزاری آزمون دکتری اعلام شده که پنجره های محل استقرار داوطلبان بمنظور ورود و خروج هوا باز نگاه داشته شود تا نگرانی از بابت رعایت پروتکل های بهداشتی وجود نداشته باشد.
همان گونه که مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اعلام نموده، ۱۷۶ داوطلب آزمون دکتری امسال به کرونا مبتلا هستند و افرادی که قبلا در فرم خوداظهاری ابتلای خود به کرونا را اعلام کرده اند، در محل جداگانه ای آزمون خواهند داد.
در دومین روز برگزاری آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز گذشته ۸۸۳۲ داوطلب شرکت کردند که از این تعداد ۲۰۸۴ نفر در جلسه آزمون غایب بودند.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، نتایج اولیه آزمون دکتری دانشگاه های علوم پزشکی کشور شهریور ماه و نتایج نهایی داوطلبان نیز پس از انجام مصاحبه از اوایل مهر ماه جاری بوسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس https: //sanjeshp.ir/ اعلام خواهد شد و تمامی دانشگاه های علوم پزشکی موظف می باشند مصاحبه پذیرفته شدگان اولیه دکتری را به صورت "مجازی" و بر طبق سوابق تحصیلی داوطلب انجام بدهند.1399/05/12
14:41:36
5.0 / 5
1382
تگهای خبر: رمان , سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog