رضایت بیش از ۹۰ درصد كنكوری ها از روش اجرای پروتكل های بهداشتی

بلاگ سان: رئیس سازمان سنجش آموزش كشور از رضایت بیش از 90 درصدی داوطلبان كنكور از روش اجرای پروتكل های بهداشتی این آزمون طی دو روز گذشته آگاهی داد.

رضایت بیش از ۹۰ درصد كنكوری ها از روش اجرای پروتكل های بهداشتی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر ابراهیم خدایی ضمن بیان این مطلب، به روش اجرای پروتکل های بهداشتی کنکور طی دو روز گذشته اشاره نمود و اظهار داشت: برمبنای هماهنگی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تمام داوطلبانی که این سه روز در کنکور شرکت کردند، پیامک نظرسنجی ارسال شد و در این نظرسنجی سه سوال درباره رعایت الزامات بهداشتی، رعایت فاصله استاندارد میان صندلی ها و رعایت الزامات بهداشتی توسط عوامل اجرایی در چارچوب یک پیامک گنجانده شد.
وی در ادامه اشاره کرد: از ۴۷۶ هزار داوطلبی که این پیامک را دریافت نمودند، ۸۰ هزار نفر پاسخ دادند و میزان رضایتمندی داوطلبان از سوال نخست ۹۲.۳ دهم درصد بود.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار نمود: در نظرسنجی این سازمان میزان رضایتمندی داوطلبان از فاصله صندلی ها ۹۰ درصد بود و رعایت فاصله اجتماعی عوامل اجرایی هم رضایت ۹۴.۴ دهم درصدی داوطلبان را به دنبال داشت و در داخل حوزه های برگزاری کنکور فاصله گذاری اجتماعی یک و هشت دهم متر بود.
به گفته وی؛ با وجود ارسال پیامک برای داوطلبان، در بعضی حوزه ها خانواده ها به سفارش های بهداشتی توجه نکردند. در صورتیکه انتظار داشتیم داوطلبان که سن کمتری دارند نسبت به این پروتکل ها بی توجه باشند، اما آنها بهتر از خانواده ها این موارد را رعایت کرده بودند.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا و بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، درپی نظارت و ارزیابی اصول بهداشتی حوزه های برگزارکننده آزمون کنکور کارشناسی سال ۹۹، طی دو روز اخیر نظرسنجی ای از میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه های امتحانی از داوطلبان صورت گرفته است.
براساس نظرسنجی روز ۲۹ مردادماه که از ۱۱۳ هزار و ۷۳۲ داوطلب انجام شده است، میزان رضایت داوطلبان از رعایت اصول بهداشتی در حوزه ها ۸۹/۷۹ درصد، رضایت از فاصله استاندارد صندلی ها ۸۴/۲۰ درصد و رعایت الزامات بهداشتی از طرف عوامل اجرایی ( ماسک، رعایت فاصله از یکدیگر و از داوطلبان) ۹۱/۷۸ درصد اعلام شده است.
همچنین در نظرسنجی انجام شده در تاریخ ۳۰ مردادماه سال جاری که از ۵۱۰ هزار و ۸۳۰ داوطلب صورت گرفته است، میزان رضایت داوطلبان از رعایت اصول بهداشتی در حوزه ها ۹۲/۴۲ درصد، فاصله استاندارد صندلی ها ۸۹/۶۲ درصد و رعایت الزامات بهداشتی از طرف عوامل اجرایی ( ماسک، رعایت فاصله از یکدیگر و از داوطلبان) ۹۴/۷۱ درصد مشخص شده است.

منبع:

1399/06/01
13:53:00
5.0 / 5
1181
تگهای خبر: رمان , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
sunblog