آغاز انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون دكتری دانشگاه آزاد

به گزارش بلاگ سان فرآیند انتخاب رشته دوره دكتری تخصصی سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی كه در آزمون سراسری دوره دكتری تخصصی سازمان سنجش آموزش كشور شركت كرده اند، از ساعت 22 امشب 3 شهریور ماه آغاز و تا ساعت 24روز دوشنبه 10 شهریور ماه ادامه دارد.

آغاز انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون دكتری دانشگاه آزاد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر این اساس، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته برپایه کارنامه صادره از جانب سازمان سنجش آموزش کشور می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا 80 رشته/ محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب کنند.
داوطلبان لازم است با رفتن به سامانه www.azmoon.org دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت نمایند. متقاضیان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی لازم است بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و درصورت دایر بودن رشته/ گرایش مورد تقاضای ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی از راه سامانه مذکور انتخاب رشته کنند.
داوطلبان لازم است با کد شناسه انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه صادره از جانب سازمان سنجش آموزش کشور وکد ملی مبادرت به ورود به سامانه کرده و بعد از پرداخت وجه ثبت نام نسبت به انتخاب رشته/محل های مورد نظر خود به ترتیب اولویت اقدام نمایند.
منبع:

1399/06/04
18:53:58
5.0 / 5
1225
تگهای خبر: شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog