اعلام نحوه پذیرش دانشجوی دكتری در دانشگاه تهران

به گزارش بلاگ سان دانشگاه تهران در اطلاعیه ای نحوه پذیرش دانشجوی دكتری تخصصی (.Ph.D) نیمه متمركز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را اعلام نمود.

اعلام نحوه پذیرش دانشجوی دكتری در دانشگاه تهران
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دانشگاه تهران اعلام نمود که در جهت تحقق رسالت خود در خصوص گسترش دوره های تحصیلات تکمیلی بخصوص در مقطع دکتری تخصصی از بین پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت معرفی شده از جانب سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق با شرایط و ضوابط مندرج در «شیوه نامه اجرایی پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی نیمه متمرکز» و دستور العمل سازمان سنجش آموزش کشور از راه ارزیابی تخصصی، مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی، برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در مقطع دکتری تخصصی (.Ph.D) مبادرت به پذیرش دانشجو می نماید.
بنابراین داوطلبان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی به وب گاه معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی Academics.ut.ac.ir و سایت پردیس یا دانشکده های ذیربط رجوع نمایند.
ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک از امروز شنبه مورخ ۲۹/‏۰۶/‏۱۳۹۹‬ لغایت روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ خواهد بود و داوطلبان می توانند با رفتن به سامانه جامع آموزش دانشگاه به آدرس ems1.ut.ac.ir نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.
تاریخ ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (Ph.D)، از روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ مطابق با جدول برنامه زمانبندی صورت می گیرد. بنابراین داوطلبان جهت اطلاع از نحوه انجام مصاحبه به «راهنمای مصاحبه الکترونیکی» و برای اطلاع از زمان دقیق مصاحبه به سایت پردیس یا دانشکده مربوط رجوع نمایند.
معاونت آموزشی دانشگاه تهران همینطور اعلام نمود که انجام مصاحبه صرفا برای داوطلبان تنها یک مرتبه برگزار می گردد و عدم شرکت داوطلبان در بازه تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نمی باشد.
شایان ذکر است کلیه داوطلبان موظف به ثبت نام الکترونیکی در هر یک از کد رشته محل های دارای حد نصاب در تاریخ های مقرر در سایت مذکور می باشند. در صورت عدم ثبت نام الکترونیکی از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.
نکته مهم اینکه داوطلبان لازم است جهت اطلاع از تغییرات احتمالی به صورت مستمر به سایت معاونت آموزشی دانشگاه و سایت پردیس یا دانشکده مربوط رجوع نمایند.
منبع:

1399/06/29
14:02:33
5.0 / 5
938
تگهای خبر: برنامه , سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
sunblog