هشدار دانشگاه آزاد درباره فعالیت موسسات سودجو

بلاگ سان: مركز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور اطلاعیه ای، نسبت به فعالیت موسسات سودجو هشدار داد.

هشدار دانشگاه آزاد درباره فعالیت موسسات سودجو
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، در متن اطلاعیه این مرکز آمده است: به تناوب مشاهده شده است که بعضی از افراد، موسسات و سایت های سودجو باتوجه به حساسیت داوطلبان آزمون های دانشگاه با بهره گیری از نام دانشگاه آزاد اسلامی مبادرت به تبلیغات گسترده و فریب داوطلبان و خانواده های آنان می کنند.
فعالیت سودجویانه این مؤسسات و سایت ها تحت عناوین مختلف همچون مشاوره های اشتباه، وعده فراهم کردن امکان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هیچ ارتباطی به دانشگاه آزاد اسلامی ندارد.
به داوطلبان متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی سفارش می شود جهت کسب اطلاعات درباب زمان ثبت نام و انتخاب رشته مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی پیگیر اخبار سایت sanjesh.iau.ir و یا پیام رسانهای سروش @iau.sanjesh و ایتا @iau_sanjesh باشند.
پاسخگویی به داوطلبان درباب ثبت نام و انتخاب رشته مقاطع مختلف تحصیلی جهت پذیرش دردانشگاه آزاد اسلامی بوسیله تلفن گویا 4743_021 و یا سامانه پرسش و پاسخ https: //faq.azmoon.iau.ac.ir فراهم می باشد.
منبع:

1399/07/01
15:44:10
5.0 / 5
914
تگهای خبر: رسانه , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog