هشدار دانشگاه آزاد درباره فعالیت موسسات سودجو

هشدار دانشگاه آزاد درباره فعالیت موسسات سودجو

بلاگ سان: مركز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور اطلاعیه ای، نسبت به فعالیت موسسات سودجو هشدار داد.


به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، در متن اطلاعیه این مرکز آمده است: به تناوب مشاهده شده است که بعضی از افراد، موسسات و سایت های سودجو باتوجه به حساسیت داوطلبان آزمون های دانشگاه با بهره گیری از نام دانشگاه آزاد اسلامی مبادرت به تبلیغات گسترده و فریب داوطلبان و خانواده های آنان می کنند.
فعالیت سودجویانه این مؤسسات و سایت ها تحت عناوین مختلف همچون مشاوره های اشتباه، وعده فراهم کردن امکان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هیچ ارتباطی به دانشگاه آزاد اسلامی ندارد.
به داوطلبان متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی سفارش می شود جهت کسب اطلاعات درباب زمان ثبت نام و انتخاب رشته مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی پیگیر اخبار سایت sanjesh.iau.ir و یا پیام رسانهای سروش @iau.sanjesh و ایتا @iau_sanjesh باشند.
پاسخگویی به داوطلبان درباب ثبت نام و انتخاب رشته مقاطع مختلف تحصیلی جهت پذیرش دردانشگاه آزاد اسلامی بوسیله تلفن گویا 4743_021 و یا سامانه پرسش و پاسخ https: //faq.azmoon.iau.ac.ir فراهم می باشد.
منبع:

1399/07/01
15:44:10
5.0 / 5
718
تگهای خبر: رسانه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
sunblog