امروز آخرین مهلت انتخاب محل برگزاری المپیاد علمی دانشجویی

بلاگ سان: باتوجه به برگزاری مرحله نهایی المپیاد در دانشگاه های واقع در مراكز مناطق ده گانه كشور، دانشجویان معرفی شده تا آخر وقت امروز سه شنبه 8 مهرماه 1399 مهلت دارند به لینك ˮتكمیل اطلاعات ثبت نامیˮ مراجعه نموده و شهر محل آزمون خودرا به دقت انتخاب و تائید كنند. برای دانشجویانی كه نسبت به انتخاب شهر محل آزمون خود در بازه زمانی تعیین شده اقدام نكنند كارت ورود به جلسه آزمون صادر نخواهد شد و امكان شركت در المپیاد را نخواهند داشت.

امروز آخرین مهلت انتخاب محل برگزاری المپیاد علمی دانشجویی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، کارت ورود به جلسه آزمون های المپیاد از روز سه شنبه ۲۲ تا پنجشنبه ۲۴ مهرماه ۱۳۹۹ بوسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور فقط برای منتخبین شرکت در مرحله نهایی المپیاد که شهر محل آزمون خودرا انتخاب نموده اند، قابل دریافت است.
مرحله نهایی بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روز جمعه ۲۵ مهر سال ۱۳۹۹ در دانشگاه های واقع در مراکز مناطق ده گانه کشور شامل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه مازندران ( بابلسر)، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا ( همدان)، دانشگاه رازی(کرمانشاه)، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز، برگزار می گردد.
دانشجویان می توانند برنامه زمان بندی آزمون ها در سایت واحد المپیاد به آدرس http: //Olympiad.sanjesh.org قابل دریافت نمایند بر این اساس آزمون ها به صورت تشریحی فقط در روز جمعه ۲۵ مهر از ساعت ۸ بامداد لغایت ۱۸ بعدازظهر برگزار می گردد.
همین طور باتوجه به شیوع بیماری کرونا، رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی است و بمنظور پیش گیری از بیماری، امکان واگذاری خوابگاه به دانشجویان و نمایندگان دانشگاه ها وجود ندارد. ضمن اینکه پوشاندن بینی و دهان با ماسک در قبل، حین و پس از آزمون در محیط دانشگاه الزامی است.
سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ پذیرایی ناهار و میان وعده به دانشجویان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی انجام می شود. همراهان دانشجو همانند پدر، مادر، همسر و..... اجازه ورود به داخل دانشگاه را نخواهند داشت و امکاناتی برای پذیرایی و اسکان آنها وجود ندارد.
دانشجویان معرفی شده به مرحله نهایی المپیاد رشته های شیمی، مهندسی شیمی، زیست شناسی، مهندسی کشاورزی، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، مهندسی مواد و متالورژی می توانند بجای شرکت در المپیاد رشته اصلی خود در المپیاد سلولهای بنیادی و مهندسی بافت شرکت نمایند. این داوطلبان بایستی در زمان تعیین شهر محل آزمون، رشته مورد نظر المپیاد خودرا نیز انتخاب نمایند.
منبع:

1399/07/08
12:59:44
5.0 / 5
878
تگهای خبر: برنامه , رمان , سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
sunblog