امشب آخرین مهلت ثبت نام جاماندگان مصاحبه دكتری دانشگاه آزاد

بلاگ سان: فرصت مجدد برای ثبت نام جاماندگان شركت در مصاحبه دكتری تخصصی سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی امشب اختتام می پذیرد.

امشب آخرین مهلت ثبت نام جاماندگان مصاحبه دكتری دانشگاه آزاد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، ثبت نام جاماندگان شرکت در مصاحبه دکتری با آزمون و بدون آزمون( ویژه استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی که از روز چهارشنبه ۹ مهر شروع شده بود، ساعت ۲۴ امشب پنج شنبه ۱۰ مهر اختتام می پذیرد. پس داوطلبانی که برمبنای نتایج اولیه انتخاب رشته واجد شرایط دعوت به مصاحبه شده و در موعد مقرر ثبت نام نسبت به این امر اقدام نکرده اند، می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به آدرس www.azmoon.org نسبت به ثبت نام و اعلام حضور در مصاحبه علمی اقدام نمایند.
داوطلبانی که در مرحله قبل مبادرت به ثبت نام در سامانه نموده اند نیز در صورت تمایل می توانند با مراجعه مجدد به سامانه نسبت به اصلاح مستندات علمی، پژوهشی خود اقدام نمایند.
شایان ذکر است این مهلت به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد و عدم ثبت نام در سـامانه فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از پذیرش خواهد بود.

زمان برگزاری مصاحبه دکتری متعاقبا اعلام می شود
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، قبل از این و بنا بر اعلام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، کلیه مصاحبه های دوره دکتری تخصصی که زمانبندی آن تا قبل از این اطلاع رسانی شده بود، لغو و برگزاری آن به زمان دیگری موکول شده است.
منبع:

1399/07/12
00:00:02
5.0 / 5
895
تگهای خبر: شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog