اعلام جزئیات و زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دكتری

بلاگ سان: زمان و جزئیات پذیرفته شدگان نهایی آزمون دكتری سال 99 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بوسیله سایت سازمان سنجش آموزش كشور تشریح شد.

اعلام جزئیات و زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دكتری
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود: متقاضیان آزمون دکتری که هم در ردیف پذیرفته شدگان یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته شدگان واحد های دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرند، منحصرا می توانند در یکی از کدرشته محل های قبولی ثبت نام کنند، به عبارتی مجاز به ثبت نام در هر دو محل قبولی نیستند در غیر این صورت مطابق ضوابط با آنها رفتار خواهد شد.
بر این اساس متقاضیانی که اسامی آنها بعنوان پذیرفته شدگان نهایی هر یک از کدرشته محل های تحصیلی اعلام شده است برای اطلاع از زمان ثبت نام از روز سه شنبه ۶ آبان به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه محل قبولی خود مراجعه کنند.
آن دسته از پذیرفته شدگانی که در زمان ثبت نام جهت شرکت در آزمون دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی ارشد بوده اند و باید تا تاریخ ۳۰ مهر فارغ التحصیل شوند، به عبارت دیگر دانشجویان ترم آخر مقطع کارشناسی ارشد، لازم است معدل کل واحدهای گذرانده آنان بر طبق ( 0) تا (20) تا تاریخ ۳ بهمن ۹۸ (و یا حداکثر تا تاریخ ۳۰ مهر ) توسط موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی دوره کارشناسی ارشد در فرم مخصوص (مندرج در صفحه 39 دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون یا فرم مندرج در صفحه 178 دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی) درج و بعد از تأیید مسئول ذی ربط به هنگام ثبت نام ارائه شود.
متقاضیانی که با بهره گیری از سهمیه ایثارگران (بنیاد شهید و امور ایثارگران) و یا رزمندگان پذیرفته شده اند، در زمان ثبت نام، ملزم به ارائه تأییدیه سهمیه قبولی نمی باشند و ملاک عمل برای ثبت نام، همان عنوان درج شده در فهرست های ارسالی به موسسات هستند.
ثبت نام داوطلبان فوق منحصرا در تاریخ های اعلام شده توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارک اعلام شده صورت می پذیرد و عدم اقدام پذیرفته شدگان در تاریخ یا تاریخ های تعیین شده برای ثبت نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد و به پذیرفته شدگان سفارش می شود اطلاعیه مندرج در درگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خودرا به دقت مطالعه کنند.
در هر مرحله از ثبت نام و هنگام تحصیل، چنانچه مشخص شود متقاضی حقایق را کتمان کرده و یا اطلاعات غلطی عرضه کرده و واجد شرایط نیست، قبولی او باطل شده و طبق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
مطابق ضوابط پذیرفته شدگان نهایی دوره های روزانه در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 1399 (اعم از اینکه در دانشگاه های محل قبولی ثبت نام کرده و یا اصلاً ثبت نام نکنند) حتی با دادن انصراف قطعی از تحصیل، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون دکتری تخصصی «Ph.D» سال 1400 نخواهند بود.
منبع:

1399/08/02
16:07:02
5.0 / 5
723
تگهای خبر: سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog