اعلام نتایج آزمون دكتری وزارت بهداشت

اسامی تعداد ۱۵۸۸ پذیرفته شده آزمون دكتری تخصصی و دكتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشكی، بهداشت و تخصصی داروسازی و دندانپزشكی بر روی سایت مركز سنجش آموزش پزشكی وزارت بهداشت قرار گرفت.

اعلام نتایج آزمون دكتری وزارت بهداشت
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، تمامی پذیرفته شدگان این آزمون جهت اطلاع از نحوه ثبت نام، لازم است به سایت اینترنتی دانشگاه مربوطه رجوع کنند و عدم ثبت نام هر یک از پذیرفته شدگان در زمان مقرر به منزله انصراف بوده و هیچ گونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد بود.
اعلام اسامی پذیرفته شدگان صرفا برپایه گزینش علمی بوده و انجام سایر مراحل پذیرش توسط دانشگاه مربوطه انجام می شود. افرادی که به هر علت ثبت نام نکنند و یا بعد از ثبت نام در دانشگاه انصراف دهند به مدت یک سال از شرکت در امتحان دوره دکتری تخصصی و پژوهشی (D.Ph ) محروم خواهند شد. این محرومیت شامل پذیرفته شدگان با پرداخت شهریه (دانشجویان بین الملل ودانشگاه آزاد اسلامی) نمی گردد.
مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد؛ از تمامی پذیرفته شدگان آزمون دوره دکتری تخصصی (D.Ph )، و دکتری پژوهشی که سند تعهد محضری به محل اشتغال خود ندارند و یا بورسیه وزارت متبوع و سازمان های دیگر نیستند (به غیر از دانشگاه های شهریه پرداز و آزاد اسلامی) تعهد محضری دریافت می شود.
برپایه آیین نامه ها و به منظور پیشگیری از تقلب و تخلف در آزمون های ورودی، در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالی توسط داوطلب و یا هرگونه تقلب در کلیه مراحل آزمون، در هر زمان از تحصیل، از ادامه تحصیل داوطلب ممانعت به عمل آمده و طبق مقررات عمل خواهد شد.
کارنامه برای مردودین حاوی نمره خام درس به درصد، نمره تراز درس به درصد، نمره کتبی، نمره آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه، رتبه در سهمیه و رتبه در کل و برای پذیرفته شدگان مرحله اول علاوه بر موارد فوق، نمره مصاحبه، نمره نهایی و همینطور رتبه داوطلب و رتبه آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد در هر انتخاب خواهد بود.
اسامی رتبه های برتر اول تا سوم هر رشته نیمه دوم دیماه به دفاتر استعداد درخشان و معاونتهای آموزشی دانشگاه های مربوطه ارسال خواهد شد. بنابراین متقاضیان استفاده از مزایای رتبه های برتر می توانند از نیمه دیماه به بعد به واحدهای فوق رجوع کنند.
در آزمون فوق تعداد ۱۸ هزار ۲۴۱ نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۱۳ هزار و ۶۷۳ نفر در آزمون شرکت کردند. بعد از برگزاری مرحله کتبی آزمون، تعداد ۳۳۷۴ نفر مجاز به انتخاب رشته محل بوده اند که نهایتا بعد از انجام مصاحبه، ۱۵۸۷ نفر (۵۹۷ نفر مرد و ۹۹۰ نفر زن) در آزمون پذیرفته شدند.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، آزمون دوره دکتری تخصصی (D.Ph) وزارت بهداشت در ایام جمعه، شنبه و یکشنبه ۱۰ تا ۱۲ مردادماه سال جاری برگزار شده بود.
منبع:

1399/09/02
20:18:23
5.0 / 5
539
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog