سرپرست اداره كل امور زنان استانداری خوزستان خبر داد:

اختصاص ۲۵۰۰ سهمیه مشاغل خانگی به خوزستان

سرپرست اداره كل امور زنان و خانواده استانداری خوزستان اظهار داشت: در طرح توسعه مشاغل خانگی دو هزار و 500 سهمیه اشتغال به استان خوزستان تخصیص داده شد.

اختصاص ۲۵۰۰ سهمیه مشاغل خانگی به خوزستان

زینب پارسا فخر در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار نمود: طرح «توسعه مشاغل خانگی» با هدف تولید و توسعه کسب وکار همزمان با سراسر کشور در خوزستان انجام می شود.
سرپرست اداره کل امور زنان و خانواده استانداری خوزستان اعلام نمود: توانمندسازی متقاضیان در قالب مشاوره و آموزش های کوتاه مدت مهارتی، آشنایی با نیاز بازار، کمک در امتداد تولید استاندارد و برند سازی محصولات، اتصال به بازارها برای فروش محصولات خانگی بوسیله پیشرانان، ایجاد فروشگاه های اینترنتی در مکان بازارهای اینترنتی با تعرفه مقرون به صرفه همچون اهداف این طرح است.
وی بیان کرد: این طرح به مهارت خاصی نیاز ندارد و افراد متقاضی پیش از ورود به طرح ارزیابی و استعداد سنجی می شوند و افراد واجد شرایط بعد از گذراندن آموزش های تخصصی و کاربردی لازم بوسیله پیشران ها به بازارهای کسب وکار وصل خواهند شد.
پارسا فخر افزود: داشتن حداقل ۱۸ سال سن، بومی بودن استان محل ثبت نام، عدم اشتغال تمام وقت و نداشتن بیمه کارفرمایی (افرادی که بیمه خویش فرما دارند منعی در ثبت نام ندارند) از شرایط ثبت نام است.
سرپرست اداره کل امور زنان و خانواده استانداری خوزستان اضافه کرد: علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.inhb.ir و انتخاب شغل مورد نظر، در طرح توسعه ملی اشتغال ثبت نام کنند.

1399/09/05
13:04:22
5.0 / 5
658
تگهای خبر: آموزش , فروشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
sunblog