ابتكار در گفت وگو با مهر:

معاونت امور زنان هیچ مسئولیتی در رابطه با زنان معتاد ندارد

معاون رئیس جمهور اظهار داشت: معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور ایران هیچ مسئولیت مستقیمی در رابطه با زنان معتاد ندارد.

معاونت امور زنان هیچ مسئولیتی در رابطه با زنان معتاد ندارد

معصومه ابتکار در گفت و گو با خبرنگار مهر در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور ایران برنامه ای برای ۵۰۰ زن معتاد متجاهر در تهران دارد یا خیر اظهار نمود: خیر معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور ایران هیچ مسئولیت مستقیمی در رابطه با زنان معتاد ندارد.
وی اضافه کرد: نهادهایی مانند ستاد مبارزه با مواد مخدر و بهزیستی در مقابل این افراد مسئولیت دارند.
پیش تر سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به اینکه طبق گفته سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت ظرفیت ۵۰۰ نفره نگهداری از زنان معتاد متجاهر در پایتخت پر شده است، با این احتساب تکلیف باقی زنان معتاد متجاهر چه می شود، اظهار نمود: برآورد زنان متجاهر در پایتخت هزار نفر است که از این تعداد ۵۰۰ نفر آنها جمع آوری و در مرکزی که از طرف بهزیستی فراهم گشته است نگهداری می شوند که ظرفیت این مرکز هم پر شده است و ۵۰۰ زن دیگر بلاتکلیف هستند.
وی اضافه کرد: در حال پیگیری محل نگهداری برای ۵۰۰ زن معتاد متجاهر در پایتخت هستیم و امیدواریم که هرچه سریعتر تا به فصل سرما نرسیده ایم به نتیجه برسیم و دستگاه های دیگر با پلیس همکاری داشته باشند.

1399/09/06
19:20:06
5.0 / 5
477
تگهای خبر: برنامه , دستگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
sunblog