امروز آخرین مهلت ثبت نام آزمون دكتری

به گزارش بلاگ سان سخنگوی سازمان سنجش آموزش كشور اعلام نمود: مهلت ثبت نام شركت در آزمون ورودی مقطع دكتری نیمه متمركز (Ph.D) سال 1400 برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی كه منحصراً به صورت اینترنتی و بوسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org انجام می گیرد، آخر وقت امروز چهارشنبه 12 آذر ماه اختتام می یابد.

امروز آخرین مهلت ثبت نام آزمون دكتری
فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام در آزمون دکتری ۱۴۰۰ اقدام نموده اند نیز می توانند در صورت تمایل تا آخر وقت امروز، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.
زرین آمیزی اضافه کرد: بر طبق برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۰ در روز جمعه ۱۵ اسفند برگزار می شود و متقاضیان لازم است از روز سه شنبه ۱۲ تا روز پنجشنبه ۱۴ اسفند با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.
وی اشاره کرد: محل آزمون متقاضیان برمبنای استان و شهرستان انتخابی مندرج در بند ۳۹ تقاضانامه تعیین می شود. بدین سبب متقاضیان باید با مراجعه به جدول شماره ۲ دفترچه راهنمای ثبت نام و درج کد مربوط به استان و شهر مورد نظر در تقاضانامه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
منبع:

1399/09/13
13:21:43
5.0 / 5
450
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
sunblog