اعلام چگونگی فعالیت دانشگاه تربیت مدرس از امروز تا اطلاع ثانوی

معاونت پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه تربیت مدرس در اطلاعیه ای نحوه فعالیت دانشگاه از امروز شنبه تا اطلاع ثانوی را اعلام نمود.

اعلام چگونگی فعالیت دانشگاه تربیت مدرس از امروز تا اطلاع ثانوی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر این اساس و با عنایت به اعلام ستاد ملی کرونا در خصوص تغییر وضعیت تهران از قرمز به نارنجی، نحوه حضور دانشگاهیان تا اطلاع ثانوی به شرح زیر خواهد بود:
۱- کلیه فعالیت های اعضای محترم هیأت علمی شامل آموزشی، پژوهشی، حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از پروپوزال، رساله و رساله، راهنمایی ومشاوره دانشجویان کماکان به صورت مجازی ادامه خواهد داشت. بدیهی است در صورت لزوم و بنا به تشخیص عضو محترم هیأت علمی، مدیر گروه و یا هیأت رییسه دانشکده، حضور افراد در محل کار برای کوتاه مدت بلامانع خواهد بود.
۲- نحوه حضور دانشجویان در آزمایشگاه ها مطابق شیوه نامه ای خواهد بود که از جانب معاونت محترم پژوهشی دانشگاه به دانشکده ها ابلاغ گردیده است.
۳- فعالیت اداری کارکنان در واحدهای مختلف به صورت ۵۰ درصد حضور و ۵۰ درصد دورکاری خواهد بود. در هر حال جانبازان با سابقه بیماری تنفسی، کارکنان بالای ۶۰ سال، افراد دارای بیماری زمینه ای، زنان آبستن و بانوان دارای فرزند خردسال مشمول حداقل حضور نخواهند بود. مقتضی است مسؤلین محترم واحدها پیشاپیش اسامی افراد دورکار را به امور اداری اعلام نمایند تا مجوز حضور آنها در این دوره صادر و عرضه گردد.
۴- ورود کلیه مراجعین متفرقه به دانشگاه تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و در صورت لزوم وفق دستورالعمل معاونت پشتیبانی و بنا به تشخیص واحدهای ذیربط مراتب می بایست از قبل با اداره حراست هماهنگ شود.
۵-کلیه مراسم، نشستها و اجتماعات حضوری تا اطلاع ثانوی لغو می گردد.
۶- در صورت ابلاغ بخشنامه ها و راهبردهای جدید از مراجع ذیربط، متناسباً اصلاحات لازم در دستورالعمل ها اعمال وابلاغ خواهد شد.

منبع:

1399/09/16
12:55:48
5.0 / 5
389
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , مراسم
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
sunblog