دانشگاه تورنتو در سال ۲۰۲۰ به روایت تصویر

به گزارش بلاگ سان با آخر سال ۲۰۲۰ میلادی، دانشگاه ˮتورنتوˮ مروری بر اتفاقات این سال در دانشگاه داشت.

دانشگاه تورنتو در سال ۲۰۲۰ به روایت تصویر
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، در وبسایت رسمی دانشگاه "تورنتو" رویدادهای این دانشگاه در سال ۲۰۲۰ میلادی به صورت تصویری، بازخوانی شده است.
دانشگاه تورنتو در وبسایت رسمی خود نوشته است: با وجود اتفاقات تلخ در سال ۲۰۲۰ میلادی، اتفاقاتی با چاشنی امید، مهربانی و الهام بخش هم وجود داشت.


این تصاویر مقاومت جامعه دانشگاهی ما در سالی که گذشت را نشان داده است. این تصویر که توسط یک پهپاد به ثبت رسیده است، یک جرثقیل را نشان داده است که یک صفحه جدید را در سالن اجتماعات دانشجویان نصب می کند.
این نورگیر شیشه ای بعد از ۲ سال و با طراحی و کمک متخصصان ساخت و ساز و مشاوران برجسته صورت گرفته است.


با انتشار اخبار در ارتباط با کمبود تجهیزات پزشکی در فصل بهار، دانشگاه تورنتو بیشتر از ۲۵۰ هزار جفت دستکش، ۱۲ هزار ماسک و دستگاه تنفس را برای کمک به بیمارستان های محلی جمع آوری کرد.


برای نخستین بار در تاریخ دانشگاه "تورنتو"، این دانشگاه جلسه عمومی دانشجویان را به علت انتشار کرونا به صورت مجازی برگزار کرد.


دانشگاه تورنتو در بین این رویدادها به حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی هم اشاره نمود و نوشت: جامعه دانشگاهی ما عزادار قربانیان پرواز " PS۷۵۲" بود که در آن یک فروند هواپیمای اوکراینی در حوالی تهران سقوط کرد و سبب کشته شدن تمام سرنشینان خود همچون ۸ عضو از جامعه دانشگاهی ما شد.


"سامر مسعود" استادیار دانشکده پزشکی دانشگاه تورنتو در ایجاد یک سیستم مراقبت مجازی و یک ماسک اکسیژن جدید که فیلترکننده بازدم از کروناویروس است، نقشی اساسی بازی کرد.


تعدادی کمی از کارکنان متعهد که مسئول بسته بندی ایمن ۱۵ هزار مدرک برای فارغ التحصیلان کانادا و ۹۹ کشور دیگر هستند.


تمرین یوگا دانشجویان در ماه سپتامبر که فاصله گذاری اجتماعی هم در آن رعایت شد.


سه تن از دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه تورنتو که برای کمک به خط مقدم کادر درمان کرونا داوطلب شدند.


دانشگاه تورنتو در مواجه با تصمیم گیری در مورد لغو برنامه های آزمایشگاهی و اعزام دانشجویان به خانه و یا یافتن راهی ایمن برای بازگشت ایمن دانشجویان به آزمایشگاه بود. در این راستا مدیر برنامه کارشناسی ارشد زیست فناوری دانشگاه یک چاره خلاقانه و ایمن پیدا کرد.
وی با تقسیم کار میان اعضای تیم آزمایشگاهی، از راه کنفرانس ویدئویی با هم تیمی های خود در ارتباط بود.
پروتکل های بهداشتی سختگیرانه ای را به کار گرفت و تعداد دانشجویان در آزمایشگاه را کم کرد.1399/10/13
14:15:29
0.0 / 5
352
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
sunblog