شرایط سهمیه هیات علمی در آزمون فوق تخصصی دستیاری تغییر نمود

طبق مصوبات نود وسومین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت شرایط سهمیه هیات علمی در سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی تغییر نمود.

شرایط سهمیه هیات علمی در آزمون فوق تخصصی دستیاری تغییر نمود
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، باتوجه به مصوبات نود وسومین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی، سهمیه پذیرش اعضای هیات علمی با تمامی مندرجات در رابطه با پذیرش در سهمیه مذکور از دفترچه راهنما حذف می شود. ازاین رو داوطلبانی که سهمیه هیات علمی را برگزیده اند باید جهت ویرایش سهمیه خود اقدام نمایند و در صورت عدم ویرایش سهمیه این دسته از داوطلبان، سهمیه آنها به سهمیه آزاد تغییر خواهدنمود.
همچنین مهلت ثبت نام در سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی وزارت بهداشت که روز گذشته جمعه ۱۲ دی به اتمام رسیده بود، بر مبنای اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی تمدید شده و داوطلبان سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی وزارت بهداشت از ساعت ۱۱ شنبه ۱۴ بهمن تا ساعت ۲۰ روز سه شنبه ۱۲ این ماه فرصت دارند به مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در این آزمون ثبت نام کنند و داوطلبانی که قبلا در این آزمون ثبت نام کردند در مهلت مجدد می توانند اطلاعات ثبت نامی خویش را ویرایش کنند.
آزمون کتبی چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی در ۵ گروه رأس ساعت ۹ بامداد روز پنجشنبه، ۷ اسفند به صورت همزمان در دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار می گردد و کارت ورود به جلسه آزمون فوق در هفته منتهی به آزمون از راه سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.
منبع:

1399/10/13
23:31:18
0.0 / 5
341
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
sunblog